How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

stay tuned

Moderator: Game Administrators

Post Reply
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Tak leone wysyłam tylko 1 raport w jednej sprawie. I znam dokładnie regulamin. :)
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Za 2 tygodnie udestepnie raporty które zostały bez odpowiedzi na forum dodam że to są raporty już ponad miesięczne. I dodatkowo dostarcze raporty na graczy którzy łamią zasady gry używają błędów gry -gracze którzy zostali ukarani chociaż mam nie małe wątpliwości co do tego ,czy na pewno jeśli chodzi o łamanie zasad i wykorzystywanie błędów w grze. Ponieważ Ci sami gracze po wyjściu z więzienia nadal to robią. Ale jestem cierpliwą osobą I wiem że gm mają dużo pracy poczekam na odpowiedzi na raporty.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Następne raporty dotyczące graczy dokladnie tylko 2 co można uznać za jakiś cud. Dokładnie chodzi o słabszych graczy którzy atakują silniejszych co mnie spotkało ok 3 tygodni temu. A więc słabszy gracz atakuje silniejszego pi wylogowaniu lub przeskoczeniu przez ścianę staje się cud nie potrzeba nawet 10 sekund I już nie można atakować to nic że pierwszy atakował I że jest słabszym graczem. Pisałam już do gm podobno się zajęli tą sprawą A ten gracz po 3 tygodniach nadal to robi.Czy ktoś to potrafi wytłumaczyć?Piszę dokładnie do Was szanowni gm Proszę o wytłumaczenie takich sytuacji. Dodam że gracz był słabszy bez klanu ja 2 razy silniejsza jeśli chodzi o lvl.Jak to wszystko jest możliwe?Dodam że to nie jest jedna sytuacja to się dzieje od miesiąca I co najciekawsze tylko z 2 graczami.
User avatar
ryaca_
Posts: 1276
Joined: Sun Feb 10, 2019 4:32 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by ryaca_ »

It would be best if you contacted the GM team privately with this information.
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by SellSword »

You realize that many bugs can't be fixed by GMs and need to be addressed by compbatant? GMs don't code the game.

I also don't know why everyone thinks this is a thread for posting issues. Nobody seems to read the actual first part it seems.
Old soldiers never die, they just fade away.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Pszepraszam te raporty są juz u Was na gm inbox moje od 3 tygodni A od innych od wczoraj.
User avatar
ryaca_
Posts: 1276
Joined: Sun Feb 10, 2019 4:32 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by ryaca_ »

SellSword is correct.

The GM team cannot fix bugs.
User avatar
madmaniacal1
Posts: 1655
Joined: Mon May 23, 2016 12:29 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by madmaniacal1 »

I think Admins should lock this thread and move non-essential posts to a new thread, either in Off topic or bugs (whichever is appropriate, idk, I'm not translating all that...).
This thread was to inform players HOW to contact the GM team, not give them a place to do it.
Also, for the record, even if a spawn blocker, spam/scam trader, or bug/clicker abuser was punished by a player's report, the GM team has ABSOLUTELY ZERO requirement to tell the reporting player of such. For all we know, hundreds (if not thousands) of player accounts have been quietly punished because of quiet reports. We'll never know, and honestly don't need to.
Omnes Autem Uri
User avatar
Leone
Posts: 5050
Joined: Wed Aug 28, 2013 12:00 am
Location: Ashdown Village

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by Leone »

Actually, yes, and admittedly I'm adding to the problem here but this thread should consist of one post.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Dziękuję mój błąd nie odpowiedni post. Już złożyłam nowy post wszystko tutaj można usunąć. I dodam to nie jest żaden atak na gm bo szanuje ich pracę. Dodam tylko jeśli gracz został ukarany czy nie- robi to nadal reszta w innym temacie. Poza tym wystarczy jasny komunikat z strony gm dziękujemy za raport,to przynajmniej daje graczom poczucie że zajęto się jego sprawą. I tak na niektóre raporty mam takie odpowiedzi i mi to wystarczy nie żądam odpowiedzi ile dostał kary itp.ale na niektóre nie mam i nie tylko ja i większość moich przyjaciół nie ma zwłaszcza piszących raporty nie po angielsku. I nigdy nie żadałam odpowiedzi w ciągu dnia 2 nawet tygodnia ale niestety po miesiącu czuję się dyskryminowana bo nie wiem czy ktokolwiek zajął się moją sprawą czy nie A po prawie 2 miesiącach widząc cały czas gracza który robi cały czas to samo jestem więcej niż zdenerwowana.
Post Reply