How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

stay tuned

Moderator: Game Administrators

Post Reply
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by SellSword »

Syria11akaSyria1 wrote: Wed Jan 01, 2020 2:09 am Hi it’s Syria1 the one who got scammed from pesca2020. He scammed me for 10lvls on December 29th 4:20pm to 4:35pm. Can I get the 10 levels
You should send an actual PM to the GM inbox if you are going to report something. This is really a thread educating players how to do just that.
Old soldiers never die, they just fade away.
Jdjsnaba
Posts: 36
Joined: Sun Feb 02, 2020 8:54 pm

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by Jdjsnaba »

Я застрял в таверне обезьянник на 2 этаже . Что мне нужно сделать что бы выйти?
User avatar
witch
Posts: 1772
Joined: Wed Oct 12, 2016 10:12 pm

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by witch »

@Jdjsnaba Hi to contact the staff please send a message to GM inbox memberlist.php?mode=viewprofile&u=9711

(Using traductor)
для связи с персоналом отправьте сообщение в почтовый ящик GM вот ссылка memberlist.php?mode=viewprofile&u=9711
Walking through the darkness, i shall not fear , the moon my light, my shadow is the only one that walks beside me and some stars guide my path .
SENIOR GM
NOW -> RETIRED GM
Useful Links:
- Forum Rules
- Game Rules
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Mam pytanie dotyczące odpowiedzi na raporty od gm. Jest napisane że do 3 dni dostaniemy odpowiedź, później można pisać do innych gm.Jeśli raport jest fałszywy niepodstawny można też być za to ukarany. Dostaje dużo informacji o raportach wysyłanych w innych językach tzn.np polskim przez graczy którzy wysłali raporty np .dotyczące blokowania spawna używania błędów gry przez ińnych graczy itp.i do tej pory nie dostali odpowiedzi .Ja sama nadal czekam na taką 1 odp. dotycząca blokowania spawna. Więc jedno pytanie????Czy nie jest za mało gm?Wiem że pracują za darmo w swoim wolnym czasie ale może czas zastanowić się nad innymi rozwiązaniami. Po zatym szanowni gm i twórco gry- Mateusz jeśli tworzycie regulamin I są kary na które wszyscy się godzą grając w tą gre powinny być przez wszystkich na równo egzekwowane. Posiadam raporty od graczy które zostały wysłane do gm łamiące zasady gry przez innych graczy A które zostały bez odpowiedzi. Następna sprawa jeśli naprawdę jest dużo raportów do sprawdzania itp.zróbcie w regulaminie nawet 7 dni więzienia za niepodstawny czy fałszywy raport zobaczycie będzie o 80% mniej raportów.
User avatar
ryaca_
Posts: 1276
Joined: Sun Feb 10, 2019 4:32 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by ryaca_ »

lajos wrote: Fri Mar 27, 2020 6:51 pm Mam pytanie dotyczące odpowiedzi na raporty od gm. Jest napisane że do 3 dni dostaniemy odpowiedź, później można pisać do innych gm.Jeśli raport jest fałszywy niepodstawny można też być za to ukarany. Dostaje dużo informacji o raportach wysyłanych w innych językach tzn.np polskim przez graczy którzy wysłali raporty np .dotyczące blokowania spawna używania błędów gry przez ińnych graczy itp.i do tej pory nie dostali odpowiedzi .Ja sama nadal czekam na taką 1 odp. dotycząca blokowania spawna. Więc jedno pytanie????Czy nie jest za mało gm?Wiem że pracują za darmo w swoim wolnym czasie ale może czas zastanowić się nad innymi rozwiązaniami. Po zatym szanowni gm i twórco gry- Mateusz jeśli tworzycie regulamin I są kary na które wszyscy się godzą grając w tą gre powinny być przez wszystkich na równo egzekwowane. Posiadam raporty od graczy które zostały wysłane do gm łamiące zasady gry przez innych graczy A które zostały bez odpowiedzi. Następna sprawa jeśli naprawdę jest dużo raportów do sprawdzania itp.zróbcie w regulaminie nawet 7 dni więzienia za niepodstawny czy fałszywy raport zobaczycie będzie o 80% mniej raportów.
The rules do not say that the GM team has to respond within 3 days. The rule states that players must wait 3 days before contacting another member of the GM team.

It may take weeks or even months before we respond to you. We are a very limited GM team and we receive many reports.

You must be patient. If a player is blocking your spawn, get a screenshot with the FT timestamp and move to another spot.

Chances are that you will be waiting a very long time if you expect a GM to punish a spawnblocker right when you need us.

Spawnblockers are a really low priority on our list anyway.
User avatar
Hary61827
Posts: 99
Joined: Sat Dec 05, 2015 9:20 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by Hary61827 »

lajos wrote: Fri Mar 27, 2020 6:51 pm Mam pytanie dotyczące odpowiedzi na raporty od gm. Jest napisane że do 3 dni dostaniemy odpowiedź, później można pisać do innych gm.Jeśli raport jest fałszywy niepodstawny można też być za to ukarany. Dostaje dużo informacji o raportach wysyłanych w innych językach tzn.np polskim przez graczy którzy wysłali raporty np .dotyczące blokowania spawna używania błędów gry przez ińnych graczy itp.i do tej pory nie dostali odpowiedzi .Ja sama nadal czekam na taką 1 odp. dotycząca blokowania spawna. Więc jedno pytanie????Czy nie jest za mało gm?Wiem że pracują za darmo w swoim wolnym czasie ale może czas zastanowić się nad innymi rozwiązaniami. Po zatym szanowni gm i twórco gry- Mateusz jeśli tworzycie regulamin I są kary na które wszyscy się godzą grając w tą gre powinny być przez wszystkich na równo egzekwowane. Posiadam raporty od graczy które zostały wysłane do gm łamiące zasady gry przez innych graczy A które zostały bez odpowiedzi. Następna sprawa jeśli naprawdę jest dużo raportów do sprawdzania itp.zróbcie w regulaminie nawet 7 dni więzienia za niepodstawny czy fałszywy raport zobaczycie będzie o 80% mniej raportów.
+++++++++1
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Ja wyraźnie napisałam że rozumiem że to jest czas wolny gm.Ale jeśli nie dajecie rady I ludzie muszą czekać po miesiącu na odpowiedź ja tyle czekam ,moi znajomi również to chyba coś nie tak?Może dobrym pomysłem jest karać ludzi którzy fałszywe raporty wysyłają, albo inne rozwiązanie może jakaś motywacja dla gm od twórcy gry???
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

Dodam że już mogę przesłać raporty ponownie kiedy zostały wysłane,jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości.
User avatar
Leone
Posts: 5050
Joined: Wed Aug 28, 2013 12:00 am
Location: Ashdown Village

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by Leone »

If you spam GM Inbox they will not reply at all. One message is enough.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: How to CONTACT the GAME STAFF - NEW SYSTEM

Post by lajos »

A jeśli chodzi o raporty dziś wysłałam również raport w związku zabijaniem zwierząt raport chyba jest poprawny kto jaka mapa pozycja czas. Dodam co ciekawsze że miejsce jest oznaczone tabliczką zostaw zwierzaki.Wiec wchodząc na takie miejsce widząc same zwierzaki robiąc spawn chyba wiadomo że ktoś chce zabić zwierzaki????Zwłaszcza że to nie pierwszy raz.Ja wchodząc na to miejsce poprostu wychodzę I nie interesuje mnie czy to zwierzaki moich przyjaciół czy wrogów. Ale w porządku poczekam nawet miesiąc na odpowiedź.
Post Reply