Pomoc dla nowego :)

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
Nihilusator
Posts: 1
Joined: Sat Feb 25, 2017 1:14 am

Pomoc dla nowego :)

Post by Nihilusator »

Siemanko! :)
Zaczynam dopiero swoją przygodę ze światem Forgotten Tales i mam kilka pytań. Miło by było gdybyście odpowiedzieli. (Gram w wersję multiplayer)

Zacząłem błąkać się po świecie, robić zadania i tu moje kilka pytań:
Czy klucz do wieży bandytów (tam gdzie jest miód dla pszczelarza) muszę zlootować z tych banditów z zieloną peleryną?
W zimowych katakumbach z ogrami, zgarnąłem ze skrzynki czerwoną bransoletę, gdzie jest niebieska?
W jakich lokacjach (oprócz lodowej jaskini, twierdzy czarnych rycerzy) można znaleźć skrzynki, które mogę otworzyć bez klucza/lvlu, żeby zarobić trochę golda.
Czy grając wojowniczką warto używać dwuręcznych toporów?
Czy jest gdzieś solucja do wykonywania questów? (nie spis questów jak na angielskim forum)

No to na razie chyba tyle, oczywiście fajnie by było jakbyście powiedzieli gdzie expić. Mam dopiero 4 poziom i idzie jak krew z nosa
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Pomoc dla nowego :)

Post by ziomxdds3 »

1.Klucz ten dropie 2 mapy w prawo od mapy głównej (spawnu)
2.Ta branzoleta dropie właśnie z tych ogrów
3.Sam nie wiem, ale gracze w wyższym lvlem mogą coś sypnąć
4.jest tylko kilka albo nawet 1 dwuręczny jeżeli dobrze pamiętam
5. Kilku Polaków nagrywało questy na YT nie wiem jak teraz.
6. Najlepiej 1 mapa do góry od spawnu i 3 w prawo na żółtych łucznikach ale tam trzeba uważać.
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
_DarKnesS_
Posts: 30
Joined: Thu Nov 02, 2017 3:47 pm
Location: Rogoźno WLKP/PL

Re: Pomoc dla nowego :)

Post by _DarKnesS_ »

Klucz jest na mapie 2,0 musisz zabić 1 grzyba i z nich ci wyleci,miód trzeba zdobyć zabijając bandytów z niebieską peleryną,proponuje pochodzić po mapach bo skrzynie są pochowane,niebieska opaska wyleci ci zabijając ogry,lepiej mieć topór z tarcza bo bez masz -ARM,chodzi ci o spis questów nie stety ale nie ma ale poproszę GM o to,od lvl 0 do 50lvl+ najlepiej expić na yelow archer 9k+ exp za 1 mapa 3,1. 8-)
Post Reply