Może by tak zmienić zasady?

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
bazyl
Posts: 7
Joined: Fri Jun 24, 2016 11:53 am

Może by tak zmienić zasady?

Post by bazyl »

Czesc.
Zakładam ten temat bo uważam że zostałem potraktowany wręcz niesprawiedliwie..
Dostac bana bo przyjaciel do którego mam zaufanie i znamy sie masę czasu wszedł mi na konto z zamiarem zrobienia mi niespodzianki w postaci nabicia kilku lvli..
Mam spore braki w grze i niektórzy wiedzą co jest tego przyczyną,wiec nie będę się rozpisywać na ten temat.
Każdy zasługuje na drugą szansę tym bardziej że nie jestem osobą typu złodzieja itemków,czy outlawa...
Zauważyłem również że zostałem zaszufladkowany bo pisałem juz do kilku gmów z prośbą o zwolnienie ale widzę że wszystkie wiadomości jak krew w piach..
User avatar
kuba10sb
Posts: 52
Joined: Thu Feb 26, 2015 11:42 pm

Re: Może by tak zmienić zasady?

Post by kuba10sb »

bazyl wrote: Sun Jul 08, 2018 7:58 pm Czesc.
Zakładam ten temat bo uważam że zostałem potraktowany wręcz niesprawiedliwie..
Dostac bana bo przyjaciel do którego mam zaufanie i znamy sie masę czasu wszedł mi na konto z zamiarem zrobienia mi niespodzianki w postaci nabicia kilku lvli..
Mam spore braki w grze i niektórzy wiedzą co jest tego przyczyną,wiec nie będę się rozpisywać na ten temat.
Każdy zasługuje na drugą szansę tym bardziej że nie jestem osobą typu złodzieja itemków,czy outlawa...
Zauważyłem również że zostałem zaszufladkowany bo pisałem juz do kilku gmów z prośbą o zwolnienie ale widzę że wszystkie wiadomości jak krew w piach..
Zgadzam się z tobą w 100%. Zasady gry są zbyt surowe jeśli chodzi o kare. Za udostępnienie komuś hasła, nawet zaufanej osobie możesz trafić do więzienia na zawsze.Za złamanie pierwszy raz regulaminu (w tym przypadku) powinno być upomnienie i kara tym czasowa (na przykład od tygodnia do miesiąca). Jeżeli grasz złamie drugi raz regulamin (w tym samym przypadku) powinien trawić do więzienia na zawsze. Myślę, że taka forma kary była by bardziej w porządku wobec graczy.
kuba10sb archer 1255lvl
kuba2sb mage 133lvl
kuba1sb drwalf 251lvl
Language spoken: English, Polish
User avatar
coolpw
Posts: 17
Joined: Mon Oct 12, 2015 9:31 pm

Re: Może by tak zmienić zasady?

Post by coolpw »

dokładnie ! to jest gra, zabawa, odskocznia od codzienności, ale ktoś tu chyba traktuje to zbyt poważnie , wiadomo są pewne zasady których trzeba się trzymać no ale bez przesady z tymi karami
Post Reply