Pomocy

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Pomocy

Post by WHITExPL »

Witam grałem kiedyś i przestałem za przeproszeniem za cholerę nie pamiętam e-maila do konta i dzięki temu nie mogę odzyskać hasła :-( pomoże admin?
KNIGHT 596LVL
User avatar
witch
Posts: 1772
Joined: Wed Oct 12, 2016 10:12 pm

Re: Pomocy

Post by witch »

Hi (^.^)
cześć, wyślij wiadomość do skrzynki odbiorczej gm z informacjami o swoim koncie. memberlist.php?mode=viewprofile&u=9711
(Using translator)
Walking through the darkness, i shall not fear , the moon my light, my shadow is the only one that walks beside me and some stars guide my path .
SENIOR GM
NOW -> RETIRED GM
Useful Links:
- Forum Rules
- Game Rules
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Re: Pomocy

Post by WHITExPL »

Dziękuję wysłałem privv
KNIGHT 596LVL
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Pomocy

Post by ziomxdds3 »

Miałem taki sam problem... Admini cię oleją.
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Re: Pomocy

Post by WHITExPL »

Byle by kupować lvle boska z tego hajs Polak założył grę a Polakowi nie pomoŻe hehehe
KNIGHT 596LVL
bazyl
Posts: 7
Joined: Fri Jun 24, 2016 11:53 am

Re: Pomocy

Post by bazyl »

Jestem żywym przykładem potraktowania mojego konta gorzej niż seryjnego mordercy.. Ban totalny za to że użyczyłem na 5 minut konta osobie mi znanej od kilku lat i zaufanej.. Nie wspomnę tego że kupę kasy włożyłem w to konto a żaden gm czy admin gry nawet nie chcieli pomóc mi tej sprawie.
Apeluje do graczy nie kupujcie nic w tej grze za realne pieniądze nie dajcie się oskubac tym bo jak przyjdzie co do czego to i tak wywalą lagę na was.
Pozdrawiam. 😁

(edytowane LordSeth) jeśli nie możesz kontrolować swojego języka, zostaniesz zablokowany na forum. jeśli chodzi o twoje oświadczenie, jeśli gracz zostanie przyłapany na łamaniu zasad gry, pokazuje, że wyraźnie nie dba o swoje konto. Jeśli wydajesz na to pieniądze, zadbaj o to. jeśli nie wydajesz na to pieniędzy, to jest w porządku. przedmioty są ofertą pomagającą graczom. decydujesz, czy chcesz to zachować, przestrzegając zasad. Dziękujemy za twoją opinię.
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: Pomocy

Post by SellSword »

So you shared your account which is against the game rules and are upset because the account probably was jailed?
Old soldiers never die, they just fade away.
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Re: Pomocy

Post by WHITExPL »

I have acc :-D 520lvl Knight I have password on A computer:-D topic out:-D
KNIGHT 596LVL
Post Reply