Odzyskanie hasła

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
TheTwoo
Posts: 2
Joined: Wed Jan 06, 2016 9:38 pm

Odzyskanie hasła

Post by TheTwoo »

Witam

Mam problem z zalogowaniem się na swoje konto na nowym telefonie, nie pamiętam hasła a gdy podaję email przychodzi mi hasło ale do innych postaci niż na tą która chce wejść.
Na starym telefonie mogę się zalogować na tą postać, ale chciałbym móc grać na nowym tel. Jak mam teraz to zrobić??
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: Odzyskanie hasła

Post by SellSword »

Nie jestem GMem, ale sugeruję, abyś wysłał prywatną wiadomość do zespołu GM, używając skrzynki odbiorczej GM. Jest ok, jeśli musisz pisać po polsku, ponieważ mogą tłumaczyć. Podaj dokładną nazwę swojej postaci.

Przepraszam ale nie mówię po polsku.
Old soldiers never die, they just fade away.
User avatar
kuba10sb
Posts: 52
Joined: Thu Feb 26, 2015 11:42 pm

Re: Odzyskanie hasła

Post by kuba10sb »

TheTwoo wrote: Sun Jan 12, 2020 1:47 am Witam

Mam problem z zalogowaniem się na swoje konto na nowym telefonie, nie pamiętam hasła a gdy podaję email przychodzi mi hasło ale do innych postaci niż na tą która chce wejść.
Na starym telefonie mogę się zalogować na tą postać, ale chciałbym móc grać na nowym tel. Jak mam teraz to zrobić??
Tak jak napisał SellSword wyślij prywatną wiadomość do GM Inbox najlepiej w języku angielskim. Odpiszą ci co w tej sytuacji można zrobić.
kuba10sb archer 1255lvl
kuba2sb mage 133lvl
kuba1sb drwalf 251lvl
Language spoken: English, Polish
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Re: Odzyskanie hasła

Post by WHITExPL »

Witaj, wyślij GM nick z gry wytłumacz mu daną sytuację. Jeżeli pamiętasz co miałeś w plecaku na sobie będzie dobrze. Pozdro!
KNIGHT 596LVL
Post Reply