Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
MarK_DDZ
Posts: 5
Joined: Wed Mar 18, 2020 5:41 pm

Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Post by MarK_DDZ »

Witam potrzebuje pomocy admina. Kolega z którym gramy zablokował się w Tawernie Brass Monkey na drugim piętrze. Wchodząc za mną do pokoju ze skrzynią do której można zdepozytowac rzeczy dostał buga i teleportowalo go do pokoju po prawej stronie z niebieskim łóżkiem. Nie może wyjsc. Czy ktoś mógłby mu pomóc? Mój nick w grze MarK_DDZ. Jego nick sQu3any.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Post by lajos »

Musisz Ty albo kolega poprosić gm o pomoc.
MarK_DDZ
Posts: 5
Joined: Wed Mar 18, 2020 5:41 pm

Re: Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Post by MarK_DDZ »

Tak tylko często ich w grze nie ma. Napisałem tez na GM Inbox i czekam na odpowiedz. W razie buga powinna być komenda /kill albo coś. Żeby znaleźć się z powrotem na respie. Bo tak to szkoda czekać
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Post by lajos »

Możesz poprosić jeszcze raz na mchat .Dla przypomnienia do wysłania raportu wpisz /info w oknie chat w grze tam gdzie jesteś zrób screen ,nazwa konta i opisz problem.to ułatwi pracę gm.Możesz pisać po Polsku.
MarK_DDZ
Posts: 5
Joined: Wed Mar 18, 2020 5:41 pm

Re: Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Post by MarK_DDZ »

Ok juz wystartował z respa dziękuję adminom serdecznie. Temat do zamknięcia i usuniecia ;)
User avatar
witch
Posts: 1772
Joined: Wed Oct 12, 2016 10:12 pm

Re: Pomocy kolega zbugowany w tawernie Brass Monkey

Post by witch »

MarK_DDZ wrote: Wed Mar 18, 2020 10:22 pm Tak tylko często ich w grze nie ma. Napisałem tez na GM Inbox i czekam na odpowiedz. W razie buga powinna być komenda /kill albo coś. Żeby znaleźć się z powrotem na respie. Bo tak to szkoda czekać
Cześć dzień dobry, przeniosłem twojego znajomego na mapę startową 0.0, jeśli nadal masz problemy, skontaktuj się ze skrzynką odbiorczą GM.
(Using traductor)
Walking through the darkness, i shall not fear , the moon my light, my shadow is the only one that walks beside me and some stars guide my path .
SENIOR GM
NOW -> RETIRED GM
Useful Links:
- Forum Rules
- Game Rules
Post Reply