Pomoc

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
AngelMss
Posts: 4
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:08 pm

Pomoc

Post by AngelMss »

Witam przydarzyła mi się ostatnio taka sytułacja i ordazu pytanie czy coś z tym można zrobić mianowicie spotkałem na expie łucznika 1700+ poziom atakowałem go by zająć jego miejsce bardziej chciałem go przestraszyć żeby odszedł po chwili gdy już ustąpił i myślałem że mi się udało zjawił się jego kolega i blokowali spawn mam filmik i ja w tej własnie sprawie a dokładniej pytaniu czy za blokowanie jest jakaś kara jeżeli tak to prosił bym o ich ukaranie chciałem dodać filmik ale nie mogę lecz posiadam go w razie potrzeby mogę go udostępnić prywatnie

Ps: coś pisali ale nie za bardzo ich rozumiałem
Reus11
Posts: 71
Joined: Sun May 19, 2019 1:29 am

Re: Pomoc

Post by Reus11 »

Ese Usuario soy yo, ya le mandé captura en Privado a Kromel. Y que forma más absurda de invenrar cosas, de verdad..
Este usuario es un mentiroso, típico jugador que tira la piedra y esconde la mano.. El llegó, me ataco y luego me quito el Spaw, yo y un amigo le atacamos por hacer eso, luego compró pvp protect y ya no le pudimos atacar, estabamos parados hablandole, no bloqueando spaw, ahora se hace la víctima cuando fue él quien comenzo.
Luego llegó otra vez y me pidió que lo matara y pues yo le me negué.. en fín, si alguien merece un castigo es el.
Estoy a la disposición por cualquier asunto.
Mi acc es Elireus
Post Reply