Zabicie petów

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
Oto ja
Posts: 28
Joined: Mon Jul 08, 2019 3:41 pm

Zabicie petów

Post by Oto ja »

Witam pewien gracz z klanu FTLS , "Night Wing" zabił mi pety. Stałem na mapie 3,3 i spokojnie expiłem kiedy nagle on przyprowadził do mnie wróżki nie zdążyłem uciec i zabiły mi pety a później mnie. Kiedy dogoniłem go innym kontem i powiedziałem że ma mi oddać pety. Że śmiechem odpowiedział że mam sobie pójść kupić nowe .
Da się coś z tym zrobić , albo zmusić go jakoś do oddania tego co zniszczył?
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: Zabicie petów

Post by SellSword »

Musisz wysłać wiadomość do skrzynki odbiorczej GM. Twoja wiadomość musi zawierać dokładny czas, kiedy to się stało. Dołącz zrzuty ekranu za pomocą / time lub / pos, jeśli je masz.

Bez tych informacji zespół GM nie będzie mógł rozpatrzyć żadnej reklamacji. Nie można rozpatrywać niejasnej skargi.

Zespół GM w żadnym momencie nie zastępuje zwierząt domowych. Gracz może zostać ukarany, ale nie należy oczekiwać powrotu zwierząt.

Używam translatora.
Old soldiers never die, they just fade away.
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Re: Zabicie petów

Post by WHITExPL »

Mam ten sam problem tyle że reakcja GM jest tak mozolna że szkoda gadać... zero reakcji
KNIGHT 596LVL
AngelMss
Posts: 4
Joined: Mon Apr 06, 2020 1:08 pm

Re: Zabicie petów

Post by AngelMss »

Czy ktoś może wie albo orientuje się czy administracja oddaje zabitych przez kogoś towarzyszy pisze do administracij od wczoraj i dostałem jedynie infromacje że gracz ten trafił do więzienia gdy zapytałem czy są szanse na odzyskanie towarzyszy zaczeli milczeć mimo iż wysłałem zdjęcie itp jak zabił to do tej pory pozostaje bez odpowiedzi czy każdy tyle czekał albo ktoś wgl odzyskał swoich towarzyszy ? Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziękuje
User avatar
kuba10sb
Posts: 52
Joined: Thu Feb 26, 2015 11:42 pm

Re: Zabicie petów

Post by kuba10sb »

AngelMss wrote: Fri May 01, 2020 12:39 pm Czy ktoś może wie albo orientuje się czy administracja oddaje zabitych przez kogoś towarzyszy pisze do administracij od wczoraj i dostałem jedynie infromacje że gracz ten trafił do więzienia gdy zapytałem czy są szanse na odzyskanie towarzyszy zaczeli milczeć mimo iż wysłałem zdjęcie itp jak zabił to do tej pory pozostaje bez odpowiedzi czy każdy tyle czekał albo ktoś wgl odzyskał swoich towarzyszy ? Prosze o szybką odpowiedz i z góry dziękuje
Nie ma szans na zwrot towarzyszy. Jedyne co mogą zrobić GM to ukarać taką osobę.
kuba10sb archer 1255lvl
kuba2sb mage 133lvl
kuba1sb drwalf 251lvl
Language spoken: English, Polish
User avatar
kuba10sb
Posts: 52
Joined: Thu Feb 26, 2015 11:42 pm

Re: Zabicie petów

Post by kuba10sb »

WHITExPL wrote: Sun Apr 19, 2020 8:11 am Mam ten sam problem tyle że reakcja GM jest tak mozolna że szkoda gadać... zero reakcji
Musisz podać wszyskie dokładne informacje takie jak godzina, miejsce i nick (jeszcze lepiej jak masz screen lub nagranie). Tym więcej podasz informacji tym większa szansa ze zostanie ukarany.
kuba10sb archer 1255lvl
kuba2sb mage 133lvl
kuba1sb drwalf 251lvl
Language spoken: English, Polish
WHITExPL
Posts: 34
Joined: Wed Apr 03, 2019 9:18 am
Location: POLSKA POLAND

Re: Zabicie petów

Post by WHITExPL »

kuba10sb wrote: Fri May 01, 2020 12:55 pm
WHITExPL wrote: Sun Apr 19, 2020 8:11 am Mam ten sam problem tyle że reakcja GM jest tak mozolna że szkoda gadać... zero reakcji
Musisz podać wszyskie dokładne informacje takie jak godzina, miejsce i nick (jeszcze lepiej jak masz screen lub nagranie). Tym więcej podasz informacji tym większa szansa ze zostanie ukarany.
Wysyłane kilkukrotnie screeny I nic
KNIGHT 596LVL
User avatar
Sklep
Posts: 54
Joined: Sat Feb 23, 2019 8:19 am

Re: Zabicie petów

Post by Sklep »

Majstry, w zasadach pisze ze pety to nasza odpowiedzialność, nie ma kary za to niestety...
Hello, i have hope u had a nice day!
Post Reply