Administracja

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
User avatar
Sklep
Posts: 54
Joined: Sat Feb 23, 2019 8:19 am

Administracja

Post by Sklep »

Was też administracja zlewa? Już pisałem no nie wiem z 5 raz teraz do wszystkich, bo żaden nic przeczytane i zlane totalnie zlane nic kompletnie a problemów jest kilka i żadnej pomoc,
A no właśnie język Polski też dla nich trudny co nie? Nie ma nikogo, a właściwie jest ale ma zbyt ważną prace nad grą więc nie mamy o to problemy ale potrzebujemy kogoś kto by mógł bez problemu porozmawiać po polsku i rozwiązać nasze problemt! Czekam na wasze wsparcie!
Hello, i have hope u had a nice day!
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Administracja

Post by lajos »

Hej sklep co do administracji to tak od zawsze było. I myślę że nic nie zmienimy.Ja już jestem całkowicie zrezygnowana,i nie tylko język jest barierą myślę również że po prostu mamy za mało tak zwanych znajomości. Nie mówiąc już o tym jednym najważniejszym w grze który przecież zna dobrze język ale jak sam piszesz ma tyle na głowie.
User avatar
Sklep
Posts: 54
Joined: Sat Feb 23, 2019 8:19 am

Re: Administracja

Post by Sklep »

Nie ma problemu zawsze każdemu pomogę
Hello, i have hope u had a nice day!
Nimfa2
Posts: 6
Joined: Tue Aug 03, 2021 4:05 pm

Re: Administracja

Post by Nimfa2 »

Hejka kupiłam domek chciałam go aktywować mój nik to nimfa2 mapa 1,-1 /Pos 66,134. Pozdrawiam
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: Administracja

Post by SellSword »

Nimfa2 wrote: Wed Aug 04, 2021 6:55 pm Hejka kupiłam domek chciałam go aktywować mój nik to nimfa2 mapa 1,-1 /Pos 66,134. Pozdrawiam
Powinieneś to zamieścić w innym dziale o domach prywatnych. Zrobienie zdjęcia też byłoby dobre.

Przepraszam, ale nie mówię po polsku.

viewtopic.php?f=2&p=138683#p138683
Old soldiers never die, they just fade away.
User avatar
SK1976
Posts: 1495
Joined: Fri Jan 13, 2017 10:18 am
Contact:

Re: Administracja

Post by SK1976 »

Behalten Sie das Haus in Ihrem Rucksack.
Machen Sie ein Bildschirmfoto mit "/pos".
Senden Sie dieses Bildschrimfoto zu "Compbatant" direkt, und er wird Ihnen das Haus nach dem nächsten Systemstart "10:13" am folgenden Tag bereit stellen.
Es kann durch die Urlaubszeit im Moment zu einigen Verzögerungen kommen, da auch die Entwickler im Moment Urlaub genießen.

Ich hoffe ich konnte Ihnen etwas helfen.

Bei weiteren Fragen, bitte fragen Sie.
DUKE of SK-Clan
Post Reply