Forum angielskie

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Forum angielskie

Post by lajos »

Witam zauważyłam i słyszałam również przeczytałam że nie można pisać w innym języku niż angielski na głównym forum.Jestem bardzo zaskoczona i zdziwiona!!!!!Jak to co z ludźmi którzy mają jakieś pomysły,chcą uczestniczyć ,wymieniać poglądy itd,a nie potrafią po angielsku pisać????Rozumiem że tlumaczenie innych języków jest trudne a tlumacz internetowy tłumaczy jak chce, ale niestety ta gra jest można powiedzieć międzynarodowa i nie wszyscy potrafią pisać po angielsku nie wszyscy mają gm w swoim języku ,my Polacy mamy 1 plus szef gry jest Polakiem i rozumie nasze posty.Rozumiem również złość niektórych widząc graczy którzy potrafią pisać po angielsku a piszą w swoim języku. Ale proszę zrozumieć również ludzi którzy potrafią napisać parę wyrażeń po angielsku "ja mam" sprzedam itd.tego każdy w grze się nauczy. Bardzo dużo pisałam na forum w swoim języku bo nie potrafię tak dobrze pisać po angielsku i pisałam myślac w większości postów że przeczyta je nasz szef Mateusz. Lecz niestety Bardzo nie podoba mi się co ostatnio widzę żeby tylko pisać po angielsku. Mówicie dużo o szacunku do innych ale niestety czuję się urażona. Od razu mówię że absolutnie nie mam nic do żadnego gm jeśli chodzi o to zawsze są grzeczni i wyrozumiali nigdy od nich nie usłyszałam żebym pisała po angielsku dlatego dziwi mnie ta cała sytuacja.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Forum angielskie

Post by lajos »

Oto jak tlumaczy tlumacz internetowy
Attachments
20210208_193221.jpg
20210208_193221.jpg (423.53 KiB) Viewed 1387 times
20210208_193314.jpg
20210208_193314.jpg (407.57 KiB) Viewed 1387 times
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Forum angielskie

Post by lajos »

Więc jak widać i jak sobie przeszukacie forum główne jest napisane i nawet nie którzy gracze nie gm zwracają innym uwagę że mamy pisać w języku angielskim na głównym forum.Rozumiem zespół gm że bardzo by to im ułatwiło pracę, i nigdy nie miałam żadnych problemów z gm nigdy żaden nie zwrócił mi uwagi żebym pisała po angielsku zawsze pisałam że mój angielski jest zły i łatwiej mi pisać w moim języku. CAŁY PROBLEM JEST W WYRAŻENIU że mamy" używać "jest mnóstwo graczy którzy na potrzeby gry potrafia po angielsku wymienić wszystkie rzeczy zbroja ,szata,rozumieją pomoc chodź itd.itd.J.I naprawdę te osoby które nie potrafią po angielsku dobrze i piszą w swoim języku na forum swoje poglądy dotyczące gry wiedzą że ich posty mogą być ignorowane jeśli ktoś chce przetłumaczy sobie. To jest moje zdanie .
Post Reply