Nowa mapa

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Nowa mapa

Post by lajos »

Nowa mapa bardzo mi się podoba i zdaje sobie sprawę jak dużo czasu musiała kosztować szefa i cały zespół gm i za to dziękuję, lecz oprócz tych dobrych słów jestem trochę zawiedziona główna nagroda odblokowanie craftu na 1500 lvl.Liczyłam na nagrody na wyższe lvl ponad 3k a tu nic. Nadal brak rzeczy na wyższe lvl już długi czas może już czas pomyśleć też o wyższych lvl może coś na 4k na 5 k ,6k bardzo dużo graczy posiada już takie lvl było by miło gdyby coś się pojawiło. Pozdrawiam.
User avatar
Hary61827
Posts: 99
Joined: Sat Dec 05, 2015 9:20 am

Re: Nowa mapa

Post by Hary61827 »

lajos wrote: Mon Feb 08, 2021 12:42 am Nowa mapa bardzo mi się podoba i zdaje sobie sprawę jak dużo czasu musiała kosztować szefa i cały zespół gm i za to dziękuję, lecz oprócz tych dobrych słów jestem trochę zawiedziona główna nagroda odblokowanie craftu na 1500 lvl.Liczyłam na nagrody na wyższe lvl ponad 3k a tu nic. Nadal brak rzeczy na wyższe lvl już długi czas może już czas pomyśleć też o wyższych lvl może coś na 4k na 5 k ,6k bardzo dużo graczy posiada już takie lvl było by miło gdyby coś się pojawiło. Pozdrawiam.
Podoba mi się bardzo twój język jesteś taka uprzejma ale ja chcę wiedzieć kiedy będzie coś dla graczy z większym lvl pisałem już na ogólnym forum o przepraszam na "angielskim" ale mnie tam nie rozumieją bo piszę po polsku!!! A wiec kiedy będzie coś na większe lvl!!! Z tego co wiem wszystkie nowe zadania i rzeczy odblokowałem pierwszy w tej grze to dziwne bez języka angielskiego pierwszy miałem wszystko na 3k lvl
Post Reply