Uwieźone konto

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
Oto ja
Posts: 28
Joined: Mon Jul 08, 2019 3:41 pm

Uwieźone konto

Post by Oto ja »

Wytłumaczy mi to ktoś? Bo to co dzieje się w tej grze jest przerażające. GM traktuje graczy jak... no nie oszukujmy się no nie traktuje. Mam uwieźone konto nie wiem dlaczego,nie wiem nawet jaki GM mnie ukarał gdy napisałem do jednego dostałem link który przerzucił mnie do strony że nie mam pisać do każdego GM tylko do tego który mnie ukarał, ale jak już mówiłem nie wiem. Ponieważ wylogowałem się z gry po 2h wracam, a konto w więzieniu. Więc jak od pierwszego dostałem taki link, poinformowałem go ze nie wiem kto i za co mnie ukarał, no i wsumie na tym się skończyło bo nie dostałem odpowiedzi. Napisałem do drugiego administratora on mi odpowiedział po tygodniu chyba, że nie on tym się zajmuję mam pisać do innych XDD. Gdy napisałem do trzeciego to do dziś odpowiedzi brak. Dlaczego się tak zachowują??
Zapraszam do odpowiedź także GM.
Może wkońcu się dowiem co z moim dwarfem.
Your Pepe
Posts: 12
Joined: Sat Mar 05, 2022 11:16 am

Re: Uwieźone konto

Post by Your Pepe »

Oto ja wrote: Wed Apr 07, 2021 7:25 am Wytłumaczy mi to ktoś? Bo to co dzieje się w tej grze jest przerażające. GM traktuje graczy jak... no nie oszukujmy się no nie traktuje. Mam uwieźone konto nie wiem dlaczego,nie wiem nawet jaki GM mnie ukarał gdy napisałem do jednego dostałem link który przerzucił mnie do strony że nie mam pisać do każdego GM tylko do tego który mnie ukarał, ale jak już mówiłem nie wiem. Ponieważ wylogowałem się z gry po 2h wracam, a konto w więzieniu. Więc jak od pierwszego dostałem taki link, poinformowałem go ze nie wiem kto i za co mnie ukarał, no i wsumie na tym się skończyło bo nie dostałem odpowiedzi. Napisałem do drugiego administratora on mi odpowiedział po tygodniu chyba, że nie on tym się zajmuję mam pisać do innych XDD. Gdy napisałem do trzeciego to do dziś odpowiedzi brak. Dlaczego się tak zachowują??
Zapraszam do odpowiedź także GM.
Może wkońcu się dowiem co z moim dwarfem.
Musiałeś coś zrobić co było wbre regulaminowi jeśli wiesz za co cię ukarano to najlepiej napisz na discord na kanale genralnym to że żaden GM nie odpisuje (jak już to po jakimś dłuższym czasie) zawsze jakiś GM to przeczyta... Skontaktuje się z tobą i wytłumaczysz ;)
Post Reply