Witamy

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

User avatar
compbatant
Site Admin
Posts: 1944
Joined: Fri Jun 15, 2012 12:00 am
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Witamy

Post by compbatant »

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Tutaj możesz rozmawiać po Polsku :)
Mam nadzieje, ze niedlugo pojawia sie tutaj przetlumaczone materialy z angielskiej wersji forum.
Jesli bedzie taka potrzeba (duzy ruch na tym forum) to forum zostanie podzielone na wiecej kategorii.
User avatar
KOREA
Posts: 83
Joined: Fri Oct 03, 2014 9:27 am

Re: Witamy

Post by KOREA »

bardzo dobry pomysl.znam duzo Polakow,ktorzy nie znaja j.angielskiego i ja im pomagalem na forum. Teraz sami moga rozwiazywac swoje problemy.
Language spoken: English, Polish, Persian.
Bobkins
Posts: 8
Joined: Wed Jan 14, 2015 10:40 am
Location: Warsaw, Poland

Re: Witamy

Post by Bobkins »

Niestety mało graczy w ogóle wie ze forum istnieje, może by dodać krótkie info pod tekstem o kradzieży kont, które cyklicznie by się pojawiało? Coś w stylu " check this and more on forum.dmgamestudio.com" :).
Bezimienny
Posts: 7
Joined: Sat Feb 07, 2015 11:56 pm
Location: Grójec

Re: Witamy

Post by Bezimienny »

Hejka.
jak mogę odzyskać hasło do moich kont bo chyba zapomniałem hasło :(
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Witamy

Post by ziomxdds3 »

Pisałem na sklep play'u jak się zarejestrować a wy nic ale sam do tego doszedłem było trzeba wpisać tales. Moglibyście wejść co tydzień na play'a
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
User avatar
compbatant
Site Admin
Posts: 1944
Joined: Fri Jun 15, 2012 12:00 am
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: Witamy

Post by compbatant »

ziomxdds3 wrote:Pisałem na sklep play'u jak się zarejestrować a wy nic ale sam do tego doszedłem było trzeba wpisać tales. Moglibyście wejść co tydzień na play'a
Dodalem teraz obsluge polskiego jezyka na forum i to pytanie tez juz jest teraz po polsku. Nie pomyslalem o tym wczesniej ;)
User avatar
compbatant
Site Admin
Posts: 1944
Joined: Fri Jun 15, 2012 12:00 am
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: Witamy

Post by compbatant »

Bezimienny wrote:Hejka.
jak mogę odzyskać hasło do moich kont bo chyba zapomniałem hasło :(
Napisz mi PM i opisz co miales w plecaku, jakies parametry postaci, zebym mogl zidentyfikowac, ze ty to ty :)
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Witamy

Post by ziomxdds3 »

compbatant wrote:
Bezimienny wrote:Hejka.
jak mogę odzyskać hasło do moich kont bo chyba zapomniałem hasło :(
Napisz mi PM i opisz co miales w plecaku, jakies parametry postaci, zebym mogl zidentyfikowac, ze ty to ty :)
No to tak drwal, 93 lvl, topur 75lvl, 3m gold, buty 30lvl, branzoleta grzmotu czy jakoś tak ,spodnie lvl 90 hełm lvl 40, nick ziomxdds1 poprzednie hasło eryk12
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Witamy

Post by ziomxdds3 »

Mam sugestie a jak by zrobić w menu innej postaci możliwość dodania do grupy i 2 osoby dostaną 100%expa podziela się po połowie np wilk daje 2exp jak by były 2 postacie w drużynie 1dostałbył 1exp ALE TO NA MULTIPLAYER
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
Bobkins
Posts: 8
Joined: Wed Jan 14, 2015 10:40 am
Location: Warsaw, Poland

Re: Witamy

Post by Bobkins »

ziomxdds3 wrote:Mam sugestie a jak by zrobić w menu innej postaci możliwość dodania do grupy i 2 osoby dostaną 100%expa podziela się po połowie np wilk daje 2exp jak by były 2 postacie w drużynie 1dostałbył 1exp ALE TO NA MULTIPLAYER
słaby pomysł uważam, wysokie lvle dołączały by swoje niskie lvl i zabijały dajmy na to red cyklopy, które dają 300k expa, i połowa by szła na poczet niskiego lvl.

moja propozycja na lekkie ułatwienie to zrobić księgę czarów dla maga, by scrolle, nie zajmowały mu 5 miejsc w plecaku :).
Post Reply