Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Varcolac
Posts: 8
Joined: Thu Mar 19, 2015 12:56 pm

Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Varcolac »

Zacznę od początku...

Nie mam wysokiego poziomu, a tak w ogóle to jest on naprawdę żałosny. Posiadam już jednak pewną wiedzę na temat tej niesamowitej gry i chciałbym się nią podzielić.

Dlaczego?

Once Upon A Time...
A tak poważnie, to tak z rok, może dwa lata temu zaczynałem tutaj grać i cóż, byłem zielony, nic nie kumałem, a moje expienie(powodowanie, aby postać zdobywała doświadczenie) skupiało się na biciu biednych wilczków(na zawsze razem z moimi kochanymi futrzakami). I nagle spod ziemi wyrósł pewien jegomość! Mój zbawiciel! Nauczył mnie wszystkiego, podexpił i przekazał swój posag(chociaż ślubu nie było...)! Gracz ten pomógł mi bezinteresownie, i dał mi wiarę w ludzi. Dlatego pomagam graczom i dlatego też będę uzupełniał ten żałosny poradnik znajdujący się na dole :/

ZACZYNAMY!

1. ZDOLNOŚCI - Jeszcze nie wywarczałem do czego są potrzebne, a przynajmniej mam nadzieję, że nie tylko do kowalstwa, bo się powieszę! Podejrzewam, że w jakiś sposób służą również klanowi, cóż, może ktoś miły mi to kiedyś wytłumaczy. Za moich czasów nie było takich luksusów xD
  • 1.1 Rąbanie Drewienka
    1.2 Górnictwo
    1.3 Łowienie Rybek
    ~notka: im wyższy poziom tym większe szanse na złowienie "rzadka rybka", która warta jest 450golda :)
    ~notka2: Mam 5 poziom już i jak narazie mogę złowić tylko te dwie gatunki rybek. Mam cichą nadzieję, że w końcu złowię cosik lepszego...
    1.4 Kowalstwo
    + młoteczek, który na wasze nieszczęście jest dla mnie zagadką, ale... zawsze możecie mnie nim uderzyć w łeb!
    notka: expienie zdolności jest dość uciążliwe, ale pocieszę amatorów, że im większy jej poziom, tym więcej dostajemy expa za robienie z siebie głupa. a tak poważnie, to na 0 zdobywamy po 1 doświadczeniu, ale na 1 poziomie zdobywamy już po dwa. Psypadeq? NIE SONDZE!
    notka2: eureka! Nawet jeżeli twoje gacie są pełne od "gwiazdy porannej" nie płakaj! Nawet wtedy robiąc z siebie głupa dostajesz doświadczenie dla zdolności. Czyż to nie cudowne?
2. CIEKAWE BUGI - Czyli udoskonalenia, które albo sprawią nam orgazm, albo zgwałcą i porzucą przy śmietniku...
  • 2.1 atak
    tłumaczę i objaśniam! Kiedy atakujemy jakiegoś potworka, to nie trzeba czekać, aż pojawi nam się strzała, kula ognia i tym podobne bajery 3D xD
    Wystarczy, że klikniecie ikonkę, zrobicie ruch joystickiem i znowu ikonkę i tak w kółko i naprawdę nie trzeba czekać, aż pojawi nam się kula ognia, bo od momentu kliknięcia na ikonkę potworkowi już zabiera HP. Musicie zarejestrować tylko charakterystyczną pozę ataku, żeby nie było, że wy klikacie, a stworek za daleko i nichuja! xD
3. PRZYDATNE EXPOWISKA I PORADNIK JAK JE WYKORZYSTAĆ! - nie paczajta na punkt notki, tylko na podane informacje. Wszystko tak objaśniam :)
  • Image
    3.1 - Troll [polecam dla niskich poziomów od 6 wzwyż]
    Położenie na mapce - [2.0]
    Miejsce - jak widzicie te skały z rzeką, to poniżej jest taki krąg. Jak się do niego zbliżycie, to zaczną się wredoty pojawiać :(
    notka: Polecam ostrożnie podchodzić do kręgu, a kiedy zobaczymy, że się pojawiły, to uciekać na górę. jest tam takie przejście po lewej do tych skał. Można tam chodzić w kółko i strzelać w niedojdy :)
    Image

    3.2 Dziwne cosie? [polecam dla wszystkich poziomów... ale bez przesady, z 1 tam nie chodź :D]
    Położenie na mapce - [3.1]
    Miejsce - Środeczek! Może odrobinę bliżej dolno-lewego rogu :P
    notka: Dużo się dostaje expa, ale chodź tam tylko z wysokimi lvlami. Inaczej padniesz i kaput. Kiedy już tam dotrzesz, sprawdź na mapie gdzie są gracze (różowa kropeczka) i biegnij tam, ale wierz mi, choćbyś miał się zesrać i pojszczać to szanse, że do nich dotrzesz są jak 1/100 :P Ale jeżeli ci się udało i masz mokre gacie, to wierz mi, masz order merlina normalnie! Teraz tylko uderzaj i pilnuj się aby stworki uderzały tanka(gracza, który nic nie robi cały dzień, a to leń!) bo inaczej skończysz jak Jack Sparrow i wylądujesz w trumnie wypełnionej twoim moczem.. i innymi femikaliami!
    notka2: Polecam zakupić potki. Ratują tyłek w momencie, kiedy masz bolesną obstrukcję!

    3.3 Dziwne cosie? [polecam dla wszystkich poziomów... ale bez przesady, z 1 tam nie chodź :D]
    Położenie na mapce - [3.0]
    Miejsce - Krawędź górna w środeczku są takie charakterystyczne skałki. Najlepiej przyjść z góry, lub uważać aby nie iść ścieżką, czemu nie iść? Tłumaczę i objaśniam!
    Będąc przy skałkach wystarczy, że wejdziecie na ścieżkę, a gdzieś niedaleko pojawi się TYLKO 1 cosik, którego trza szybko ubić, bo inaczej was zgwałci i będą zimne flaki! Polecam dla tych, którzy mają dużo potków i boją się, że na mapce 3.1 będą zabijać :D
4. ZŁOŻA DO GÓRNICTWA!
  • 4.1 Kamień
    Położenie: wszędzie! To te ptaszki wystające spod ziemi(czyt głazy!)

    4.2 Żelazo
    Położenie: Mapa[1.-1]Ta kopalnia w górnym prawym rogu!

    4.3 Węgiel
    Położenie: Mapa[0.1] Tam gdzie lawa w środeczku jest przejście do podziemi :)

    4.4 Diament
    Położenie: Mapa[1.-2] Tam gdzie lodowe Trolle :) Te podziemia :)

    4.5 Złoto
    Położenie: Mapa[-1,0] Tam gdzie wikingowie i ta durna wysepka! Obok wysepki jest zejście do podziemi, gdzie są duchy. Trzeba zejść jeszcze niżej w tych podziemiach.
5. KSIĘGI
  • 5.1 - Księga Ciemność Upadku
    Położenie: Mapa [0,-2] Tam, gdzie ten zamek z tymi wariatami. Trzeba wejść przez taki zameczek(nie przez wieżę!) i uważać, żeby nas nie zgwałcili. I szukać aż się znajdzie biblioteczkę, po czym kliknać na ikonkę mieczyka lub palcem w zależności cy gra się joystickiem czy też nie.
    Notka: Charakterystyczne dla tej biblioteczki jest wyróżniająca się księga wśród innych(okładka). Polecam zwracać na to uwagę szukając innych ksiąg :)
TO BE CONTINUED
Last edited by Varcolac on Tue Mar 24, 2015 3:33 pm, edited 5 times in total.
User avatar
Serduszkulus
Posts: 46
Joined: Tue Mar 03, 2015 7:52 am
Location: Bytom

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Serduszkulus »

Bardzo fajny poradnik :) W razie pytan mozesz pisac do mnie znam pare expowisk etc etd
Serduszkulus *.*
Varcolac
Posts: 8
Joined: Thu Mar 19, 2015 12:56 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Varcolac »

No to jak chcecie coś dodać do poradnika to piszcie pod tematem :) jak znasz expowiska albo posiadasz inne przydatne informacje to pisaj :)
Varcolac
Posts: 8
Joined: Thu Mar 19, 2015 12:56 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Varcolac »

aktualizacja!

miejsce złóż(brakuje niestety złota i mitka) Ale ważne że coś mam!
W dodatku informacja o łowieniu rybek!
User avatar
Serduszkulus
Posts: 46
Joined: Tue Mar 03, 2015 7:52 am
Location: Bytom

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Serduszkulus »

Zloze zlota jest na pamce w podziemiach gdz duszki nw jak inaczej to napisac dropi sie tam z duszkow lapki z 1 mana. : tp siee obok sklepu z petami i schoddziszmapke nizej. sa tam na mapce lizardy
Serduszkulus *.*
Miguerim
Posts: 1
Joined: Sun Jul 12, 2015 4:35 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Miguerim »

Cześć
Mam pewien problem. Dostałem od kowala questa, że mam pójść do kopalni i przynieść mu sztabki żelaza, złota i węgla. W kopalni było tylko żelazo, więc resztę znalazłem korzystając z twojego poradnika. Niestety kowal nadal nie ma tego niebieskiego znaczka nad głową. Co zrobić?
WHITE MAG
Posts: 4
Joined: Wed Mar 18, 2015 10:52 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by WHITE MAG »

Migerum musisz zabijac orc-ow as dropniesz te 3 rzeczy zelazo, wegiel I zloto
Mateusz 64
Posts: 16
Joined: Thu Jul 30, 2015 4:05 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Mateusz 64 »

Możesz mi powiedzieć skąd wziąść linę i świece
Mateusz 64
Posts: 16
Joined: Thu Jul 30, 2015 4:05 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Mateusz 64 »

Przyszedł o pomoc napusz cię gdzie mogę znałeźć linę i świece
Mateusz 64
Posts: 16
Joined: Thu Jul 30, 2015 4:05 pm

Re: Poradnik Warkotka - czyli "JAMA WILCZKA" !!!

Post by Mateusz 64 »

Prosze o pomoc napiszcie gdzie mogę znałeźć linę i świece
Post Reply