Zapisy gry.

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
JuJo42
Posts: 4
Joined: Fri Mar 20, 2015 9:18 pm

Zapisy gry.

Post by JuJo42 »

Witam niedawno kupiłem nowy telefon i nie wiem jak mogę przenieść zapisy gry z starego do nowego. Prubowałem przeżucić folder com.centralbytes.forgottentales ale są tam tylko pliki .jpg. Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze o pomoc
snajper pl
Posts: 114
Joined: Sat Apr 19, 2014 8:50 pm

Re: Zapisy gry.

Post by snajper pl »

JuJo42 wrote:Witam niedawno kupiłem nowy telefon i nie wiem jak mogę przenieść zapisy gry z starego do nowego. Prubowałem przeżucić folder com.centralbytes.forgottentales ale są tam tylko pliki .jpg. Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze o pomoc
Normalnie się logujesz i masz ram to konto
snajper pl
Posts: 114
Joined: Sat Apr 19, 2014 8:50 pm

Re: Zapisy gry.

Post by snajper pl »

JuJo42 wrote:Witam niedawno kupiłem nowy telefon i nie wiem jak mogę przenieść zapisy gry z starego do nowego. Prubowałem przeżucić folder com.centralbytes.forgottentales ale są tam tylko pliki .jpg. Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze o pomoc

Hasło i login wpiszesz i działa tamto konto
JuJo42
Posts: 4
Joined: Fri Mar 20, 2015 9:18 pm

Re: Zapisy gry.

Post by JuJo42 »

Jestem zalogownay na tym samym koncie i nic nie pomaga. W innych grach wyskakiwało mi powiadomienie czy chce grać na starych zapisach czy nie. Widać jestem tak ciemny i robie coś źle. Musiałbym się zalogować na konto przez grę a takiej opcji nie ma.
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Zapisy gry.

Post by ziomxdds3 »

Ale tempy jesteś mu chodzi o gre offline
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
User avatar
Serduszkulus
Posts: 46
Joined: Tue Mar 03, 2015 7:52 am
Location: Bytom

Re: Zapisy gry.

Post by Serduszkulus »

Napisz do tworcy
Serduszkulus *.*
User avatar
compbatant
Site Admin
Posts: 1944
Joined: Fri Jun 15, 2012 12:00 am
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: Zapisy gry.

Post by compbatant »

JuJo42 wrote:Witam niedawno kupiłem nowy telefon i nie wiem jak mogę przenieść zapisy gry z starego do nowego. Prubowałem przeżucić folder com.centralbytes.forgottentales ale są tam tylko pliki .jpg. Jeśli ktoś wie jak to zrobić prosze o pomoc
Na nowym telefonie musisz skonfigurowac to samo konto gmail o na starym i musi to byc glowne konto w sklepie play na telefonie. Dodatkowo upewnij sie, ze na starym telefonie w ustawieniach androida masz ustawione robienie kopi zapasowej ustawien programow na serwerze, a na nowym telefonie masz ustawione przywracanie tych ustawien z serwerow googla.
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Zapisy gry.

Post by ziomxdds3 »

Compbatant wkracza do akcji!
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
Post Reply