GM abuse

You need help? Check the general infos or post your question here!

Moderator: Game Administrators

lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: GM abuse

Post by lajos »

Pisałam wcześniej o gm i o szacunku do gm ale atakowanie GM nawet dla zabawy nie jest w porządku I widać tu jawną prowokację na GM z czym nie mogę się zgodzić.Zawsze gm może przenieś gracza na start map I sprawa rozwiązana. Zwłaszcza widząc graczy którzy prowokują GM I do tej pory nie zostali ukarani za używanie błędów w grze A dokładnie chodzi mi o gracza tigree6666 ,który wykorzystywał błąd w grze który owszem został naprawiony ale gracz nadal nie został ukarany sprawa poszła do combatant I ja tego tak nie zostawię dopóki gracz nie zostanie ukarany za używanie błędu w grze przez 3 miesiące. Mogą wszyscy pisać czy to spawn czy nie spawn żądam odpowiedzi od combatant. Jak to możliwe żeby gracz łamiący tyle zasad gry mógł nadal grać??????A jeśli chodzi o polowanie na mnie to już jest za tylko prawdę która pisze.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: GM abuse

Post by lajos »

Dodam że screeny pokazane przez Was sorry ale nie jesteście przykładem graczy uczciwych. Szkoda mi bo będąc GM od razu Wasze konta powinny być w więzieniu.
User avatar
Hary61827
Posts: 99
Joined: Sat Dec 05, 2015 9:20 am

Re: GM abuse

Post by Hary61827 »

lajos wrote: Sun May 24, 2020 9:33 pm Dodam że screeny pokazane przez Was sorry ale nie jesteście przykładem graczy uczciwych. Szkoda mi bo będąc GM od razu Wasze konta powinny być w więzieniu.
Zgadzam się w 100% z lajos
User avatar
Hary61827
Posts: 99
Joined: Sat Dec 05, 2015 9:20 am

Re: GM abuse

Post by Hary61827 »

A co do nadużycia gm przepraszam nie powinniście atakować gm.
Jesteście bez honoru uciekacie wykożystujecie błędy a po naprawieniu błędu jesteście po prostu nikim czyż nie?
Tigre6666 wiec teraz kupujesz pwp dlaczego przecież jesteś wielkim wojownikiem czyż nie?
User avatar
hungry_wolf
Posts: 727
Joined: Wed Apr 20, 2016 10:25 am
Location: Italy

Re: GM abuse

Post by hungry_wolf »

lajos wrote: Sun May 24, 2020 9:24 pm Pisałam wcześniej o gm i o szacunku do gm ale atakowanie GM nawet dla zabawy nie jest w porządku I widać tu jawną prowokację na GM z czym nie mogę się zgodzić.Zawsze gm może przenieś gracza na start map I sprawa rozwiązana. Zwłaszcza widząc graczy którzy prowokują GM I do tej pory nie zostali ukarani za używanie błędów w grze A dokładnie chodzi mi o gracza tigree6666 ,który wykorzystywał błąd w grze który owszem został naprawiony ale gracz nadal nie został ukarany sprawa poszła do combatant I ja tego tak nie zostawię dopóki gracz nie zostanie ukarany za używanie błędu w grze przez 3 miesiące. Mogą wszyscy pisać czy to spawn czy nie spawn żądam odpowiedzi od combatant. Jak to możliwe żeby gracz łamiący tyle zasad gry mógł nadal grać??????A jeśli chodzi o polowanie na mnie to już jest za tylko prawdę która pisze.
Totally agree
Sword dislike sieging - hungrywolf
Dwarf dislike mining - tarvos
Archer dislike crafting - matcauthon
Ogre dislike fishing - heimdall
Mage dislike magic - ogonbat

Member of Ignobili of Ft

Duke of dead clan FTFR
User avatar
theking
Posts: 165
Joined: Tue Jul 31, 2018 1:51 am
Location: Spain

Re: GM abuse

Post by theking »

lajos wrote: Sun May 24, 2020 9:33 pm Dodam że screeny pokazane przez Was sorry ale nie jesteście przykładem graczy uczciwych. Szkoda mi bo będąc GM od razu Wasze konta powinny być w więzieniu.
yo preso por qué? yo no me hago responsable de lo que hacen mus amigos. yo no ataque a gm y sin embargo el me mato con la cuenta de gm y me dijo que a la siguiente voy preso, sin que yo hiciera nada solo miraba el pvp.
theking (mage) lvl 6000🧙‍♂️
jaironerja (arch) lvl 4002🏹
thekingdwf(dwarf) lvl 160⛏️
zaape (swordman) lvl 100🗡️
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: GM abuse

Post by lajos »

Widzę co robią Twoi przyjaciele I za wszelką cenę próbujecie zrobić zdjęcia nawet nie słusznie na innych graczy ale uważajcie jak robicie killing spawn swoimi altami ja wszystko nagrywam zwłaszcza walki pvp. To samo poradziłam swoim przyjaciołom A blokowanie innymi swoimi altami portale graczom którzy nie są w klanie też może być ukarane zwłaszcza jeśli robicie to cały czas zwłaszcza kontem radaman czerwony diabeł mam już parę zdjęć I zapytam gm jak to wszystko rozumieć.
User avatar
Hary61827
Posts: 99
Joined: Sat Dec 05, 2015 9:20 am

Re: GM abuse

Post by Hary61827 »

lajos wrote: Fri May 29, 2020 9:15 pm Widzę co robią Twoi przyjaciele I za wszelką cenę próbujecie zrobić zdjęcia nawet nie słusznie na innych graczy ale uważajcie jak robicie killing spawn swoimi altami ja wszystko nagrywam zwłaszcza walki pvp. To samo poradziłam swoim przyjaciołom A blokowanie innymi swoimi altami portale graczom którzy nie są w klanie też może być ukarane zwłaszcza jeśli robicie to cały czas zwłaszcza kontem radaman czerwony diabeł mam już parę zdjęć I zapytam gm jak to wszystko rozumieć.
+100%
User avatar
Barkley
Posts: 565
Joined: Sat Jun 30, 2018 11:12 pm
Contact:

Re: GM abuse

Post by Barkley »

I wouldn't say that if someone attacks a GM and a GM attacks back would be "GM abuse". theking, if you are attacked do you attack back? Yes, you do.
Added ideas: More friends list space
Other ideas: New clan rank: Mayor, Outlaw, Multiple House Owners

Co-creator of the Ember Islands clan map with KalenFirst
Post Reply