Więzienie wina nie wina

You need help? Check the general infos or post your question here!

Moderator: Game Administrators

lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Więzienie wina nie wina

Post by lajos »

WITAM postanowiłam opisać Wam graczom swoją sytuację nie ważne czy wrogom nie wrogom tak dla uświadomienia jak to wszystko wygląda piszę po polsku więc jak ktoś ma ochotę przetłumaczyć bardzo proszę. Nie piszę tego by w jakikolwiek sposób obrazić gm czy coś w tym stylu,i chciałabym żeby akurat gm wstrzymało się od odpowiedzi bo niestety wątpię głęboko w jednostronność co poniektórych gm.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Więzienie wina nie wina

Post by lajos »

A więc 24.06.2020 zostałam umieszczona w więzieniu przez 7 dni próbowałam się dowiedzieć za co bo przecież uważałam się za uczciwego gracza,bardzo ciężko było dostać odpowiedź ale pomijam ten wątek.Co ciekawsze dostałam się do więzienia przed następna wielką wojną i prawdopodobnie umieścił mnie tam nowy całkiem gm rosyjskiego pochodzenia ale to też może przecież być przypadek.Dodam że następny przypadek jest również ciekawy bo w następnym dniu moi tak zwani wrogowie już wiedzieli że jestem w więzieniu.Ale to również może być tylko przypadkiem. I absolutnie nie oskarżam nikogo być może był nieświadomy.Ale zmierzam do sedna moje więzienie pierwsze dodam od 6 lat ale jak dobrze teraz mogę zrozumieć graczy którzy na prawdę tylko walczyli o sprawiedliwość w tej grze.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Więzienie wina nie wina

Post by lajos »

Nie mam czego ukrywać więc napiszę wprost każdy może sobie swoje pomyśleć.A więc moje więzienie zostałam ukarana jeszcze nie wiadomo jak długo za zalogowanie się na innym koncie w dniu 27.04.2018 rok tak za 2018 rok po ponad 2 latach.Nie będę się tłumaczyć dlaczego po co itp.popełniłam błąd za błędy się płaci.Ważne w tej historii jest to że nagle po 2 latach za tylko zalogowanie się dostałam więzienie dodam że moje postacie nie były udostępniane.A także konto na które się wtedy zalogowałam dostało więzienie więc jak to jest że nie dostałam więzienia wtedy co ta postać tylko po 2 latach?Widząc w grze osoby które udostępniały swoje konta i nadal grają zmierzam do jednego wniosku.Nie zamierzam grać moje zaufanie do gry spadła poniżej 0.Ale chcę zwykłych odpowiedzi dlaczego po 2 latach zostałam uwięziona gdy po tym czasie zakupiłam domek i inne dodatki,czuję się zwyczajnie oszukana. Dlaczego moja postać główna została uwięziona jeśli moja postacie nie złamały reguł gry,moje postacie nie były udostępniane. Każdy ma swoje zdanie powiem jedno ja też kiedyś myślałam takie rzeczy są niemożliwe. Następny post może będzie o decyzji ile mam więzienia zobaczymy.
User avatar
Rok3rO
Posts: 11
Joined: Mon Jun 27, 2016 8:03 am

Re: Więzienie wina nie wina

Post by Rok3rO »

hopefully the case is resolved, otherwise and to continue like this players will leave, just like their money
Cuidado! :evil: ....que voy por ti :arrow: :twisted:
:lol:
User avatar
LostKnight
Posts: 6399
Joined: Sat Sep 09, 2017 8:02 pm
Location: Rockhiem nord i Steinhus nær Kedington

Re: Więzienie wina nie wina

Post by LostKnight »

lajos - I would never have thought that of you. Always thought of you as a good guy.

BUT, by DaHobbit » Mon 5 Mar, 2018 @ 08:31, as of that date and time - jail is permanent for shared/traded accounts.

27.04.2018 is a month after that - looks like it too a long tome to find it is all.

I hope I'm wrong and you get it fixed up.
I was always AFK!
I was LK, A Friendly Knight.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Więzienie wina nie wina

Post by lajos »

Dziękuję za dobre słowa.I lost jestem dziewczyną:I co najlepsze nie ważny jest język w grze ważne są czyny:)tak popełniłam błąd świadomy nie świadomy nie ważne.Ale być ukaranym po 2 latach od zdarzenia to nie jest w porządku co z zakupionymi dodatkami w tym domku po tym czasie???Czy jeśli zostanę ukarana więzieniem na zawsze czy to nie jest w jakimś stopniu oszustwem?Moje postacie nie były udostępniane więc jak to jest???
User avatar
LostKnight
Posts: 6399
Joined: Sat Sep 09, 2017 8:02 pm
Location: Rockhiem nord i Steinhus nær Kedington

Re: Więzienie wina nie wina

Post by LostKnight »

OH! I am sorry, I did not know your were a girl.
How about I always though you were a good person.

As to whether or not it is permenant, that will depend on Mateusz and the Admins/GM team. If I was you I would send a PM to the GM inbox. The purchases in the house "after" this is a tough one. But please talk to "LordSeth" or "witch". They are both honest and fair.
=================
O! Przepraszam, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną.
Co powiesz na to, że zawsze byłeś dobrym człowiekiem.

To, czy będzie trwały, będzie zależeć od Mateusza i zespołu Admins / GM. Gdybym był tobą, wysłałbym PM do skrzynki odbiorczej GM. Zakupy w domu „po” są trudne. Ale proszę porozmawiaj z „LordSeth” lub „witch”. Są uczciwi i uczciwi.
I was always AFK!
I was LK, A Friendly Knight.
User avatar
Sklep
Posts: 54
Joined: Sat Feb 23, 2019 8:19 am

Re: Więzienie wina nie wina

Post by Sklep »

[quote=LostKnight post_id=128771 time=1595206210 user_id=8434]
OH! I am sorry, I did not know your were a girl.
How about I always though you were a good person.

As to whether or not it is permenant, that will depend on Mateusz and the Admins/GM team. If I was you I would send a PM to the GM inbox. The purchases in the house "after" this is a tough one. But please talk to "LordSeth" or "witch". They are both honest and fair.
=================
O! Przepraszam, nie wiedziałem, że jesteś dziewczyną.
Co powiesz na to, że zawsze byłeś dobrym człowiekiem.

To, czy będzie trwały, będzie zależeć od Mateusza i zespołu Admins / GM. Gdybym był tobą, wysłałbym PM do skrzynki odbiorczej GM. Zakupy w domu „po” są trudne. Ale proszę porozmawiaj z „LordSeth” lub „witch”. Są uczciwi i uczciwi.
[/quote]

I reported all FRND because i was there and they betrayed me, and all nationality, i know anout they everything! I reported they for sharing account and selling account about autoclickers about using bugs about selling what they shouldn's sell (a earth on clan map) and what? GM's don't answer XDDDDD
And they live for the best xD funny from 31 may GM's don't answer me and mine friends, none GM
And what me too can get perm ban for it i play on computer on 2 phones? By it i can get banned? To like game and when battery low switch phone? Or go to computer ?
It's joke
Hello, i have hope u had a nice day!
User avatar
Sklep
Posts: 54
Joined: Sat Feb 23, 2019 8:19 am

Re: Więzienie wina nie wina

Post by Sklep »

[quote=LostKnight post_id=128769 time=1595201026 user_id=8434]
lajos - I would never have thought that of you. Always thought of you as a good guy.

BUT, [url=viewtopic.php?f=2&t=15261#p93746]by DaHobbit » Mon 5 Mar, 2018 @ 08:31[/url], as of that date and time - jail is permanent for shared/traded accounts.

27.04.2018 is a month after that - looks like it too a long tome to find it is all.

I hope I'm wrong and you get it fixed up.
[/quote]

Game exisist for what? For fun!
Here we can spend a lot of time to meet with friends and play toghether! In mine opinion gm who's wasn't see on game, shouldn't be gm, rules with perm jail is big joke, big joke why? BECAUSE FORGETTEN TALES IS A GAME! NO A REAL LIFE!
PERM JAIL SHOULD GET A PEOPLE WHO IS VERY BAD AND BROKE MINE FUN YOUR FUN, FUN ALL US!
Hello, i have hope u had a nice day!
User avatar
Leone
Posts: 5051
Joined: Wed Aug 28, 2013 12:00 am
Location: Ashdown Village

Re: Więzienie wina nie wina

Post by Leone »

Sklep wrote: Mon Jul 20, 2020 8:15 am

Game exisist for what? For fun!
Here we can spend a lot of time to meet with friends and play toghether! In mine opinion gm who's wasn't see on game, shouldn't be gm, rules with perm jail is big joke, big joke why? BECAUSE FORGETTEN TALES IS A GAME! NO A REAL LIFE!
PERM JAIL SHOULD GET A PEOPLE WHO IS VERY BAD AND BROKE MINE FUN YOUR FUN, FUN ALL US!
My response here is a general one to the point you make. I'm not referring to one specific case.

I agree that we play the game for fun, but there has to be rules and these rules have to be adhered to. The game would soon descend into chaos otherwise.

Where would you stop? Imagine an incident of rule breaking being overturned for one player. Then others would request the same, and then eventually it would lead to players wanting punishments overturned for everything.

Some rules are implemented to stop players gaining huge advantages over each other. They may seem trivial, but in fact were extremely serious at that point in time and their reinforcement has helped the game over the years.

The game rules are there to be read. You tick the box at login screen, they are referred to in the ingame tutorial and can easily be found on the forum.
Post Reply