Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

You found a bug? Post it here!

Moderator: Game Administrators

lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Witam 8 marca zgłosiłam błąd lub wykorzystywanie błędu w grze przez gracza. Gracz tigre666 atakuje silniejszych graczy po czym wystarczy że wyloguje lub przeskoczy przez ścianę I nie można już go atakować nie ważne czy jest w klanie czy osoba którą atakuje jest w klanie jest słabszym graczem i atakując silniejszego powinien liczyć się z atakiem.Lecz niestety gracz ten wykorzystuje ten błąd i atakuje silniejszych graczy wiedząc że wylogowując silniejszy gracz jakimś cudem nie może już go atakować. NIE WIEM CZY UŻYWA STAREJ WERSJI GRY, czy używa innych błędów ciekawe że problem jest tylko z tym graczem!!!Do tego w tej sprawie były zgłaszane raporty od marca I cisza. Na forum ktoś odpisał mi że gm nie są od błędów I zgadzam się ale od ich wykorzystywania chyba już tak???Więc bardzo proszę o zajęcie się tym błędem w grze czy cokolwiek bo gracz nadużywa tego jak mu pasuje nie musi wykupywać pvp. DODAM ŻE RAPORTY DOKŁADNE ZOSTAŁY PRZESŁANE. A gracz nadal tak robi to jest smutne że do tej pory nikt się tym nie zajął.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Nie znam się na tym ale jeśli gracze grają na jakiejś starszej wersji gry może można zrobić tak że chcąc grać w grę trzeba mieć aktualną wersję gry???Piszę tak bo nie wiem jak to możliwe jest gracz nie będący w klanie dużo słabszy atakuje kiedy mu pasuje A po 12 sekundach wyloguje I Już go nie można atakować taki darmowe pvp?????
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Hmm więc minęło 5 dni następne od publikacji postu nie wiem co myśleć ignorancja???Nie jestem osobą która będzie pisała co dzień do gm czy ktokolwiek może pomóc?Nikt wielka cisza parę osób oburzonych że temat był nie założony w odpowiednim poście albo że było coś pisane na mchat śmieszne,ale gdy został założony w odpowiednim poście to już cisza.I niestety czytając regulamin nie ma nic napisane jeśli chodzi o błędy I zgłaszanie błędów nie ma że ma trzeba pisać do założyciela gry. Więc błąd lub nadużywanie błędu jest zgłoszone na forum I do gm.Gracz nadal wykorzystuje błędy I nie zostaje ukarany I robi to cały czas. Mija czas gdyby błąd został usunięty lub gracz ukarany za wykorzystywanie błędu chyba nie robił by tego nadal zwłaszcza że raporty od różnych graczy były zgłaszane. Więc zaczynam myśleć o ignorancji nietolerancji,zwłaszcza tych którzy słabiej znają język angielski żeby dokladnie przesłać raporty. Zaczynam myśleć to co ludzie mi zgłaszają że raporty nie angielsko jezyczne zostają w dużej mierze pominięte. I teraz nie ważne czy ktoś zgłasza raport w jakiej sprawie czy błędu czy oszustwa czy w innej sprawie I nie ważne w jakim języku to robi powinien dostać jakąkolwiek odpowiedź choćby dziękuję za raport co oczywiście nawet mnie spotyka. I cały czas piszę to nie jest żaden atak na gm ale czasami też zrozumcie że nie wszyscy gracze którzy wysyłają raporty są źli czy może jakiś odwet bo ktoś kogoś nie lubi itp. Zrozumcie czasem graczy którzy nie łamią zasad gry I stosują się do regulaminu gry zgłaszając cokolwiek nie dostajac odpowiedzi i widząc graczy nadal łamiących zasady ma dość, poprostu ma dość. Myślę że że każdy gracz grając tu wierzy że regulamin gry jest dla wszystkich nie tylko dla wybranych.Czy cokolwiek w tej sprawie I nie tylko zostanie w końcu wyjaśnione?Zgłaszam również gracza który specjalnie zabija pety I również zero odpowiedzi A pisałam że nie żądam już odpowiedzi I czy został ukarany czy jak wystarczy odpowiedź dzięki za raport zajmujemy się sprawą. Na prawdę zaczynam mieć dość .
User avatar
SellSword
Posts: 4036
Joined: Tue Aug 29, 2017 11:16 pm
Location: Ardesia

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by SellSword »

For bugs with programming that is entirely up to compbatant to fix as GMs don't do anything with that.

It may take time to look into issues. If a specific /time or /info is not provided GMs might not even be able to find information needed. Ryaca posted previously on how time consuming it is to look into issues and a vague "this player did something" report isn't something they can use most of the time.

GMs are probably not going to post how they punished a player.
Old soldiers never die, they just fade away.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

W porządku więc proszę mój raport z dokładnym czasem I miejacem bez screena niestety ponieważ chcąc zrobić screen straciłabym swoje zwierzaki dodam że moi znajomi wysłali dokładne raporty o to samo z czasem miejscem I z screenami. Również zero odpowiedzi. Gracz robi to cały czas więc raczej nie zostało nic z tym zrobione. W takim razie nadużywanie błędów w grze gdzie w końcu wysyłać?Jeśli problem jest tylko z jednym graczem jak to rozumieć???????
Attachments
Screenshot_20200420-225944_Chrome.jpg
Screenshot_20200420-225944_Chrome.jpg (734.2 KiB) Viewed 4416 times
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Regulamin punkt 8 mówi o zgłaszaniu błedu w grze I nadużywania błedów w grze -mistrzowi gm lub na forum, nadużywanie błędów jest surowo zabronione. Więc jak to w końcu jest? może mój translator źle tłumaczy.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Więc zgłosiłam raporty do combatant odpisał mi że na pewno zajmie się sprawą,w najbliższym czasie z czego bardzo się cieszę. Nie wiem na czym polega ten błąd bo Nie wszyscy gracze go mają co wskazuje tylko na jedno wykorzystywanie błędów gry. Do tej chwili ten problem dotyczy już 3 graczy którzy go wykorzystują. A myślę że dotyczy on więcej graczy którzy spotkali to tylko jednorazowo I tego nie zgłosili, z różnych przyczyn które łatwo wyjaśnić choćby w walce w pvp nikt o tym nie myśli żeby robić zdjęcia kto kogo atakuje. Jeśli w grze występuje jakiś błąd to dlaczego na 15 graczy mam błąd tylko z 1 lub teraz z 3 graczami????Czy inni ktorzy również zgłaszali do gm ten problem na początku tylko z 1 graczem teraz już z 3 graczami????Jest to wykorzystywanie błędu lub programu.To już trwa od 2 miesięcy dlaczego jedni wykupuja pvp a inni nie muszą bo mają jakiś program czy błąd????Mam nadzieję że combatant znajdzie problem I że wszyscy 3 gracze I inni którzy wykorzystują te błądy lub program zostaną surowo ukarani.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Dziękuję combatant za naprawienie błędu gracz używał błędu cały czas I atakował wszystkich wiedząc że za chwilę I tak będzie mógł spokojnie grać. Gracz teraz ma wykupione pvp ponieważ błąd jest naprawiony.Mam tylko jedno pytanie dlaczego ten gracz nie został ukarany za nadużywanie błędów w grze?
User avatar
ryaca_
Posts: 1276
Joined: Sun Feb 10, 2019 4:32 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by ryaca_ »

SellSword wrote: Sun Apr 26, 2020 1:58 am For bugs with programming that is entirely up to compbatant to fix as GMs don't do anything with that.

It may take time to look into issues. If a specific /time or /info is not provided GMs might not even be able to find information needed. Ryaca posted previously on how time consuming it is to look into issues and a vague "this player did something" report isn't something they can use most of the time.

GMs are probably not going to post how they punished a player.
Best comment.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

Witam nie rozumiem Twojego komentarza gm możesz wytłumaczyć???? Podziękowałam combatant za naprawiony błąd załadam pytanie dlaczego ten gracz nie został ukarany za nadużywanie błędu w grze???Więc nie wiem mam opublikować wszystkie raporty???Raporty były dokładne w innym przypadku combatant nie znalazł by błędu kodu. TO KTO W KOŃCU ODPOWIADA ZA KARANIE GRACZY,????????.??
Post Reply