Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

You found a bug? Post it here!

Moderator: Game Administrators

lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

lajos wrote: Fri May 22, 2020 11:33 pm Witam nie rozumiem Twojego komentarza gm możesz wytłumaczyć???? Podziękowałam combatant za naprawiony błąd załadam pytanie dlaczego ten gracz nie został ukarany za nadużywanie błędu w grze???Więc nie wiem mam opublikować wszystkie raporty???Raporty były dokładne w innym przypadku combatant nie znalazł by błędu kodu. TO KTO W KOŃCU ODPOWIADA ZA KARANIE GRACZY,????????.??
Ile razy gracze zabijający pety blokujący spawn gracze którzy ogólnie przeszkadzają w grze nie dostają kary????A inni dostają więzienie od razu od czego to zależy???Gdzie w regulaminie jest zapisane???Gdzie w rsgulaminie jest napisane że błędy w grze potrzeba zgłaszać combatant?????
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

lajos wrote: Fri May 22, 2020 11:47 pm
lajos wrote: Fri May 22, 2020 11:33 pm Witam nie rozumiem Twojego komentarza gm możesz wytłumaczyć???? Podziękowałam combatant za naprawiony błąd załadam pytanie dlaczego ten gracz nie został ukarany za nadużywanie błędu w grze???Więc nie wiem mam opublikować wszystkie raporty???Raporty były dokładne w innym przypadku combatant nie znalazł by błędu kodu. TO KTO W KOŃCU ODPOWIADA ZA KARANIE GRACZY,????????.??
Ile razy gracze zabijający pety blokujący spawn gracze którzy ogólnie przeszkadzają w grze nie dostają kary????A inni dostają więzienie od razu od czego to zależy???Gdzie w regulaminie jest zapisane???Gdzie w rsgulaminie jest napisane że błędy w grze potrzeba zgłaszać combatant?????
Dla mnie jedynym prawdziwym gm był madmikel zyskał mój ogromny szacunek przez swoją pracę znajomość gry I szczerość .Drugi gm jest kromel który naprawdę potrafił znaleźć czas I pomóc w zadaniach. I NIESTETY GM NIEWYSTARCZY MIEĆ TYTUŁ GM MUSICIE ZDOBYĆ SZACUNEK INNYCH GRACZY.
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by lajos »

lajos wrote: Fri May 22, 2020 11:54 pm
lajos wrote: Fri May 22, 2020 11:47 pm
lajos wrote: Fri May 22, 2020 11:33 pm Witam nie rozumiem Twojego komentarza gm możesz wytłumaczyć???? Podziękowałam combatant za naprawiony błąd załadam pytanie dlaczego ten gracz nie został ukarany za nadużywanie błędu w grze???Więc nie wiem mam opublikować wszystkie raporty???Raporty były dokładne w innym przypadku combatant nie znalazł by błędu kodu. TO KTO W KOŃCU ODPOWIADA ZA KARANIE GRACZY,????????.??
Ile razy gracze zabijający pety blokujący spawn gracze którzy ogólnie przeszkadzają w grze nie dostają kary????A inni dostają więzienie od razu od czego to zależy???Gdzie w regulaminie jest zapisane???Gdzie w rsgulaminie jest napisane że błędy w grze potrzeba zgłaszać combatant?????
Dla mnie jedynym prawdziwym gm był madmikel zyskał mój ogromny szacunek przez swoją pracę,pomoc,znajomość gry I szczerość .Drugi gm jest kromel który naprawdę potrafił znaleźć czas I pomóc w zadaniach. I NIESTETY GM NIEWYSTARCZY MIEĆ TYTUŁ GM MUSICIE ZDOBYĆ SZACUNEK INNYCH GRACZY.
Dodam że z większości z gm grałam I z jvaldez vasinta I nawet witch pamiętam na traperach jak miała 100 lvl więc proszę nie jestem pierwszym lepszym graczem który oszukuje czy łamie zasady gry I nie zna się na grze jedynym moim minusem w grze jest nie wystarczająca znajomość angielskiego pewnie na szczęście tych drugich.
User avatar
Hary61827
Posts: 99
Joined: Sat Dec 05, 2015 9:20 am

Re: Błąd w grze lub wykorzystywanie błędu w grze

Post by Hary61827 »

Ja osobiście zgadzam się z lajos
Post Reply