Mage's Disadvantages

If you have ideas to improve this great game, post them here!

Moderator: Game Administrators

Nelmi80

Re: Mage's Disadvantages

Post by Nelmi80 »

Evet kesemez. Bende dedim zaten 1v1de alır diye aynı lvl olan birisinde 2k mage 5kswordu alabilir. Test serverinde denedim 6.7 full str sword 2k beni kesemiyor. Ve onun arm kırma skili varken. Ogre nasıl keser? Sworda arm görmezden gelme var. O nolcak? Magenin 200k canı olsun. 5blocker olsun ogrenin 5k strsı double 10k vursun. Mage 5snde 10k arm basar ama 5blocker arasında aldıgı hasarı yenileyene kadar armı sona erer.İşte bu heal blockerlara karşı birşey olmalı oto can basma gibi...
KurtAdam

Post by KurtAdam »

Nelmi80 wrote: Mon Oct 26, 2020 7:57 pm Evet kesemez. Bende dedim zaten 1v1de alır diye aynı lvl olan birisinde 2k mage 5kswordu alabilir. Test serverinde denedim 6.7 full str sword 2k beni kesemiyor. Ve onun arm kırma skili varken. Ogre nasıl keser? Sworda arm görmezden gelme var. O nolcak? Magenin 200k canı olsun. 5blocker olsun ogrenin 5k strsı double 10k vursun. Mage 5snde 10k arm basar ama 5blocker arasında aldıgı hasarı yenileyene kadar armı sona erer.İşte bu heal blockerlara karşı birşey olmalı oto can basma gibi...
Ha bu arada orda 3k cüce örneğini verirken 1k mage den bahsediyordum
Bayrağı bayrak yapan her daim üzerindeki kandır. Toprak ise uğrunda ölen birisi varsa vatandır! 🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷
KurtAdam

Post by KurtAdam »

Nelmi80 wrote: Mon Oct 26, 2020 7:57 pm Evet kesemez. Bende dedim zaten 1v1de alır diye aynı lvl olan birisinde 2k mage 5kswordu alabilir. Test serverinde denedim 6.7 full str sword 2k beni kesemiyor. Ve onun arm kırma skili varken. Ogre nasıl keser? Sworda arm görmezden gelme var. O nolcak? Magenin 200k canı olsun. 5blocker olsun ogrenin 5k strsı double 10k vursun. Mage 5snde 10k arm basar ama 5blocker arasında aldıgı hasarı yenileyene kadar armı sona erer.İşte bu heal blockerlara karşı birşey olmalı oto can basma gibi...
mk bu nasıl örnek böyle iyi daha 5 kişiden blok yiyorsun öl bari bi zahmet
Bayrağı bayrak yapan her daim üzerindeki kandır. Toprak ise uğrunda ölen birisi varsa vatandır! 🇹🇷❤️🇹🇷❤️🇹🇷
Nelmi80

Post by Nelmi80 »

Hayır 200k canı var snde 10k hasar alıyor. 5snde mage 10k arm basar ve hasar sıfır olur 50k vurur sadece ogre. Arm 15saniye daha durur o sırada 5 blockerla mage 50k canı anca basar 15snde yalan deil test edelim ama gene öldürebilceğini sanmıyorum aksine mage ölür ama 10dakikadan fazla dayanabilir
KurtAdam

Post by KurtAdam »

YAŞASIN CÜCELER :twisted: :twisted: :twisted:
KAHROLSUN BÜYÜCÜLER :twisted: :twisted: :twisted:
Nelmi80

Post by Nelmi80 »

:lol:
Nelmi80

Post by Nelmi80 »

Ama benim demek istediğim mage, sword ve büyücü hariç diğer çarlarla 1v1 yaparken canı yuksekse blockera dayanabilir.Az önce dediğim örnekte hata oldu çünkü 5blockerla evet healler 15saniyede 50k hp ama ogre kritik vurabilir.Ayrıca mage 1v1 kazanır ama KESEMEZ drop elde edemez.(eğer rakip mage deilse)ama bildiğin gibi büyücü kırılgan.Onun kaçma şansı yok.Diğer tüm charlar kaçmanın yolunu bulur.
KurtAdam

Post by KurtAdam »

Nelmi80 wrote: Mon Oct 26, 2020 8:10 pm Ama benim demek istediğim mage, sword ve büyücü hariç diğer çarlarla 1v1 yaparken canı yuksekse blockera dayanabilir.Az önce dediğim örnekte hata oldu çünkü 5blockerla evet healler 15saniyede 50k hp ama ogre kritik vurabilir.Ayrıca mage 1v1 kazanır ama KESEMEZ kill elde edemez.(eğer rakip mage deilse)ama bildiğin gibi büyücü kırılgan.Onun kaçma şansı yok.Diğer tüm charlar kaçmanın yolunu bulur.
aslında büyücülerin en sevmediğim özelliği de şu, eğer ki sen 2k büyücü isen ve aynı 2k büyücü ile PvP atıyorsan, o PvP biri pes edip yeter mk bunla mı uğraşcam diyene kadar devam eder. ama aynı durum diğer karakterlerde öyle değil. sen şuan bana bile saldırsan direk oyundan çıksam beni yine öldüremezsin. ve halbuki sadece ve sadece 600 lvl cüceyim yani.
KurtAdam

Post by KurtAdam »

oyundan çıkamazsın çünkü 1 saniye bile olsa internest kassa ölürsün, büyücülerin bu özelliğini hiç sevmiyorum. zaten genel olarak büyücüleri hiç sevmiyorum ama objektif olarak düşünücek olursam bu özellik baya bi kötü
Nelmi80

Post by Nelmi80 »

Aynı mesajı tekrar yazmak istemem ama sanırım göndermedim.Benimde demek istediğim bu demiştim :)
Post Reply