Chamstwo gracza

As the description says!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Chamstwo gracza

Post by lajos »

Dziś robiłam zadanie na wyspie devili gdy zalogował gracz jaironerja dodam że jestem dwarfem.Pisał mi coś co niezroumialam I zablokował mi spawn.Napisalam że mi blokuje spawn A on mi że prubóje zabić mu pety ale jak?-nie wiem spawn zablokowany był co jest najśmieszniejsze. Po chwili pisze mi że zaraz umrę I wylogował.Przyszedł innym kontem theking magiem I atakuje A że jestem dwarfem to mogę tylko uciekać. Pisze mi że jestem noob I że nie będę tu stać A on ma cały dzień.Postałam chwilę I odeszłam.To co zrobił to chamstwo odzyskał miejsce dla swojego konta jaionerja. Życzę mu szczęścia w grze i mam nadzieję że kiedyś trafi na takiego chama jak on. Do czego zmierzam to nie jedyna sytuacja w grze dlatego pisałam o zrównoważeniu umiejętności dla dwarfa prawo do expienia I do równej chociaż obrony powinien mieć każdy nawet dwarf!!!!
User avatar
Leone
Posts: 5051
Joined: Wed Aug 28, 2013 12:00 am
Location: Ashdown Village

Re: Chamstwo gracza

Post by Leone »

Do you have a screenshot with a timestamp? If not, if you can remember approximately when this took place then I would send your report to the GM Inbox and include this information.

Edit: GM Inbox here

memberlist.php?mode=viewprofile&u=9711

The more information they have, the easier it is for them to investigate.

Good luck!
lajos
Posts: 112
Joined: Mon Nov 16, 2015 11:37 am

Re: Chamstwo gracza

Post by lajos »

11:58 czas Ft
Oto ja
Posts: 28
Joined: Mon Jul 08, 2019 3:41 pm

Re: Chamstwo gracza

Post by Oto ja »

Xd co za gościu
Post Reply