Yeni Değişiklikler

Moderator: Game Administrators

Post Reply
Phiso

Yeni Değişiklikler

Post by Phiso »

compbatant wrote: Wed Dec 02, 2020 3:01 pm Park edilmiş menzilli evcil hayvanlar artık düşmanları saldırı menzilinde görürlerse yürümezler, ancak engelin arkasında saklanırlar. Canavar ayrıntıları penceresinde görüntülenen XP, seviyesi 3377'nin üzerindeki oyuncular için artık uygun değeri gösteriyor. 6.8.1 sürümünü kullanan oyunculardan %5 XP azaltımını kaldırdım.

Görev yapanlar için değişiklikler ekledim:

Sunucu, görevinizi kaydederken artık eşya kimliği ve canavar kimliği geçerli olup olmadığını kontrol edecek. Eğer başka bir görevde zaten kullanılmış olan görev ID'sini kullandıysanız, mevcut ilk ID ile değiştirilecektir. Test sunucusundaki tüm yinelenen kimlikleri düzelttim, bu yüzden lütfen görevlerinizi kontrol edin. Test sunucusunda artık tüm görevlerinizi komutla sıfırlayabilirsiniz (harita oluşturma seviyenizin 2 olması gerekir):
/resetquests bu komut görevleriniz üzerinde çalışmanıza yardımcı olur. Ayrıca, belirli bir görevi tamamlanmış görevler listesinden şu komutla kaldırabilirsiniz:

Code: Select all

/player i quest undo QUEST_ID
ayrıca tüm görev kimliğini kaldırabilirsiniz.

/player i quest undo START_QUEST_ID-END_QUEST_ID
veya bitmiş görevler listesine belirli bir görev ekleyin:

/player i quest finish QUEST_ID /player i quest finish START_QUEST_ID-END_QUEST_ID
belirli bir öğe ekleyin:

/player i item add ITEM_ID
altın ekleyin:

/player i gold add AMOUNT
seviye ayarlayın:

/player i level set VALUE
Yakında daha fazla geliştirme geliyor :D
TÜRKİSH TRANSLATOR
Post Reply