Bugi

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Bugi

Post by ziomxdds3 »

Tutaj możecie zgłaszać wszystkie znane wam, ale nieznane przez administrację (aktywne) bugi.
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
Frufels
Posts: 1
Joined: Fri Feb 20, 2015 10:03 am

Re: Bugi

Post by Frufels »

ziomxdds3 wrote:Tutaj możecie zgłaszać wszystkie znane wam, ale nieznane przez administrację (aktywne) bugi.
Cześć, postanowiłem ponownie zagrać w FT po tym jak zobaczyłem AMA na wykopie.
Wybralem siebie lucznika i jest niestety bardzo nieprzyjemny bug robiący z tej klasy gowno: sterowanie.
W przypadku grania na joysticku nie można wchodzic po drabinie, do budynkow etc. Natomiast gdy wylaczy się opcje joystick, bohater podczas ataku dochodzi do przeciwnika i caly czas prowadzi walke w zwarciu.
Ten bug eliminuje ta klase. Po co grać lucznikiem jak nie mozna wykorzystać jego atutu?
snajper pl
Posts: 114
Joined: Sat Apr 19, 2014 8:50 pm

Re: Bugi

Post by snajper pl »

Nie dochodzi do mnie msg zawsze
Mam problem z msg sporo ludzi sie skarży ze nie odpisuję na msg
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Bugi

Post by ziomxdds3 »

no właśnie też oskarżam go że mi nie odpisuje!!! Ale wiem od czego to jest!!! Jeżeli ktoś do nas pisze a my wejdziemy w plecak lub w znajomych lub... Niewarzne ale tak jest
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
Varcolac
Posts: 8
Joined: Thu Mar 19, 2015 12:56 pm

Re: Bugi

Post by Varcolac »

Jeżeli chodzi o joystick i brak możliwości wejścia gdziekolwiek to się mylisz :) w joysticku aby gdzieś wejść lub pogadać z npc lub skorzystać ze sklepu, musisz podejść blisko a potem kliknąć na ikonkę mieczyka w dolnym prawym rogu. :)
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Bugi

Post by ziomxdds3 »

Za to powinniście dostać Nobla!!! Ktoś sie NAJ***Ł robiąc nową mapę i w hotelu i u wędrowcy są pomieszane słowa!!! Kick tego kto to pisał!!! A jak weźmiemy misje od Pijanego Jack'a! Znak zapytania nie zniknie z nad jego głowy!!! Mapa do poprawy!!!
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
Post Reply