Offline Game

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

Post Reply
Majdan14
Posts: 1
Joined: Wed Jul 20, 2016 8:27 pm

Offline Game

Post by Majdan14 »

Witam. Mam pytanko do graczy jak i do samego twórcy. Czy nie było pomysłów od innych, żeby na singlu zrobić możliwość zbudowania domku/zamku, możliwości wejścia do niego i zbierania w nim itemów?
Mam jeszcze trzy pytania.
Jak można edytować przedmioty prosto na telefonie?
Do czego na singlu w końcu służy młotek?
Dlaczego aktualizacje wychodzą osobno na multi, a osobno na singla? Przecież nie ma problemu, aby łowienie ryb dodać na singlu i inne rzeczy,
User avatar
compbatant
Site Admin
Posts: 1947
Joined: Fri Jun 15, 2012 12:00 am
Location: Warsaw, Poland
Contact:

Re: Offline Game

Post by compbatant »

Nie pamietam dokladnie, ale mlotek moze jest tylko potrzebny do jakiegos questa albo jest zupelnie przez przypadek :P
Aktualizacje wychodza oddzielnie do multi i singla poniewaz tylko czesc kodu jest wspolna, cala reszte trzeba napisac zupelnie na nowo poniewaz wersja single i multi dzialaja zupelnie inaczej od srodka patrzac. Niestety dla fanow wersji offline, wersja mmo ma wiekszy priorytet, a mi jako jednemu deweloperowi jest ciezko znalezc czas na rozwijanie obu gier na raz dlatego wersja offline dostaje wiele rzeczy z opoznieniem albo w ogole nie dostaje.
User avatar
ziomxdds3
Posts: 106
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Offline Game

Post by ziomxdds3 »

Niepotrzebnie piszesz o tym kodzie jak użytkownik nie ma pojęcia o c++ poprostu nie idzie ;)
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 653
MagicMike Ogre 91
fortytwo13
Posts: 1
Joined: Thu Oct 13, 2016 6:40 am

Re: Offline Game

Post by fortytwo13 »

is it posibal for my online character to play off line when my internet is down???
_DarKnesS_
Posts: 30
Joined: Thu Nov 02, 2017 3:47 pm
Location: Rogoźno WLKP/PL

Re: Offline Game

Post by _DarKnesS_ »

Heh wersje frogotten talest off online idzie bardzo łatwo shakować i kupywanie tam czegoś z (dodatki) jest banalnie proste przez to grając tak gra ta szybko się nudzi. :lol:
Post Reply