Kupie

Oficjalny dział dla Polskich graczy. Rozmawiaj w swoim ojczystym języku!

Moderator: Game Administrators

uao
Posts: 9
Joined: Mon Mar 23, 2015 8:00 pm

Re: Kupie

Post by uao » Wed Mar 25, 2015 4:41 pm

kupie zelazną zbroje fast
Wiktoriaa
Posts: 10
Joined: Sun Feb 15, 2015 10:13 pm

Re: Kupie

Post by Wiktoriaa » Tue Mar 31, 2015 1:56 am

Kupie złoty amulet, amulet starości
User avatar
ziomxdds3
Posts: 104
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Kupie

Post by ziomxdds3 » Tue Mar 31, 2015 10:07 pm

Kupie tarczę lvl 100
I buy shield lvl 100
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 551
MagicMike Ogre 91
User avatar
Serduszkulus
Posts: 46
Joined: Tue Mar 03, 2015 7:52 am
Location: Bytom

Re: Kupie

Post by Serduszkulus » Thu Apr 02, 2015 11:10 pm

Kupie zbrojke 125
Serduszkulus *.*
Hello
Posts: 50
Joined: Sat Feb 07, 2015 6:48 pm

Re: Kupie

Post by Hello » Fri Apr 03, 2015 12:00 am

Kupię tarczę 100 lvl jestem bardz Chojny :D 8-)
User avatar
ziomxdds3
Posts: 104
Joined: Sun Feb 08, 2015 10:22 am

Re: Kupie

Post by ziomxdds3 » Tue Apr 07, 2015 1:13 am

Kupie tarczę lvl 100
I buy shield lvl 100
ziomxdds1 DRWALF 154
ziomxdds3 MAGE 551
MagicMike Ogre 91
Wiktoriaa
Posts: 10
Joined: Sun Feb 15, 2015 10:13 pm

Re: Kupie

Post by Wiktoriaa » Tue Apr 07, 2015 1:16 pm

[removed by Gandalf for bad language] :-D
User avatar
kuba10sb
Posts: 49
Joined: Thu Feb 26, 2015 11:42 pm

Re: Kupie

Post by kuba10sb » Sun Apr 26, 2015 1:06 pm

Kupie zbroje lvl 150
kuba10sb archer 1046lvl
kuba2sb mage 133lvl
kuba1sb drwalf 100lvl
Language spoken: English, Polish
pawelost11
Posts: 1
Joined: Tue Jun 02, 2015 11:41 am

Re: Kupie

Post by pawelost11 » Tue Jun 02, 2015 11:43 am

Kupie złoty amulet
WHITE MAG
Posts: 4
Joined: Wed Mar 18, 2015 10:52 pm

Re: Kupie

Post by WHITE MAG » Sat Jul 18, 2015 11:28 pm

Kupie rycka od 150 lvl do wzwyrz :-)
Post Reply