GM abuse

You need help? Check the general infos or post your question here!

Moderator: Game Administrators

lajos

Re: GM abuse

Post by lajos » Sun May 24, 2020 9:24 pm

Pisałam wcześniej o gm i o szacunku do gm ale atakowanie GM nawet dla zabawy nie jest w porządku I widać tu jawną prowokację na GM z czym nie mogę się zgodzić.Zawsze gm może przenieś gracza na start map I sprawa rozwiązana. Zwłaszcza widząc graczy którzy prowokują GM I do tej pory nie zostali ukarani za używanie błędów w grze A dokładnie chodzi mi o gracza tigree6666 ,który wykorzystywał błąd w grze który owszem został naprawiony ale gracz nadal nie został ukarany sprawa poszła do combatant I ja tego tak nie zostawię dopóki gracz nie zostanie ukarany za używanie błędu w grze przez 3 miesiące. Mogą wszyscy pisać czy to spawn czy nie spawn żądam odpowiedzi od combatant. Jak to możliwe żeby gracz łamiący tyle zasad gry mógł nadal grać??????A jeśli chodzi o polowanie na mnie to już jest za tylko prawdę która pisze.
lajos

Post by lajos » Sun May 24, 2020 9:33 pm

Dodam że screeny pokazane przez Was sorry ale nie jesteście przykładem graczy uczciwych. Szkoda mi bo będąc GM od razu Wasze konta powinny być w więzieniu.
Hary61827

Post by Hary61827 » Sun May 24, 2020 9:39 pm

lajos wrote:
Sun May 24, 2020 9:33 pm
Dodam że screeny pokazane przez Was sorry ale nie jesteście przykładem graczy uczciwych. Szkoda mi bo będąc GM od razu Wasze konta powinny być w więzieniu.
Zgadzam się w 100% z lajos
Hary61827

Post by Hary61827 » Sun May 24, 2020 9:51 pm

A co do nadużycia gm przepraszam nie powinniście atakować gm.
Jesteście bez honoru uciekacie wykożystujecie błędy a po naprawieniu błędu jesteście po prostu nikim czyż nie?
Tigre6666 wiec teraz kupujesz pwp dlaczego przecież jesteś wielkim wojownikiem czyż nie?
hungry_wolf

Post by hungry_wolf » Sun May 24, 2020 10:37 pm

lajos wrote:
Sun May 24, 2020 9:24 pm
Pisałam wcześniej o gm i o szacunku do gm ale atakowanie GM nawet dla zabawy nie jest w porządku I widać tu jawną prowokację na GM z czym nie mogę się zgodzić.Zawsze gm może przenieś gracza na start map I sprawa rozwiązana. Zwłaszcza widząc graczy którzy prowokują GM I do tej pory nie zostali ukarani za używanie błędów w grze A dokładnie chodzi mi o gracza tigree6666 ,który wykorzystywał błąd w grze który owszem został naprawiony ale gracz nadal nie został ukarany sprawa poszła do combatant I ja tego tak nie zostawię dopóki gracz nie zostanie ukarany za używanie błędu w grze przez 3 miesiące. Mogą wszyscy pisać czy to spawn czy nie spawn żądam odpowiedzi od combatant. Jak to możliwe żeby gracz łamiący tyle zasad gry mógł nadal grać??????A jeśli chodzi o polowanie na mnie to już jest za tylko prawdę która pisze.
Totally agree
Sword dislike sieging
Dwarf dislike mining
Archer dislike crafting
Ogre dislike fishing
Mage dislike magic
theking

Post by theking » Sun May 24, 2020 11:33 pm

lajos wrote:
Sun May 24, 2020 9:33 pm
yo preso por qué? yo no me hago responsable de lo que hacen mus amigos. yo no ataque a gm y sin embargo el me mato con la cuenta de gm y me dijo que a la siguiente voy preso, sin que yo hiciera nada solo miraba el pvp.
theking (mage) lvl 6000🧙‍♂️
jaironerja (arch) lvl 4002🏹
thekingdwf(dwarf) lvl 160⛏️
zaape (swordman) lvl 100🗡️
lajos

Post by lajos » Fri May 29, 2020 9:15 pm

Widzę co robią Twoi przyjaciele I za wszelką cenę próbujecie zrobić zdjęcia nawet nie słusznie na innych graczy ale uważajcie jak robicie killing spawn swoimi altami ja wszystko nagrywam zwłaszcza walki pvp. To samo poradziłam swoim przyjaciołom A blokowanie innymi swoimi altami portale graczom którzy nie są w klanie też może być ukarane zwłaszcza jeśli robicie to cały czas zwłaszcza kontem radaman czerwony diabeł mam już parę zdjęć I zapytam gm jak to wszystko rozumieć.
Hary61827

Post by Hary61827 » Fri May 29, 2020 9:23 pm

lajos wrote:
Fri May 29, 2020 9:15 pm
Widzę co robią Twoi przyjaciele I za wszelką cenę próbujecie zrobić zdjęcia nawet nie słusznie na innych graczy ale uważajcie jak robicie killing spawn swoimi altami ja wszystko nagrywam zwłaszcza walki pvp. To samo poradziłam swoim przyjaciołom A blokowanie innymi swoimi altami portale graczom którzy nie są w klanie też może być ukarane zwłaszcza jeśli robicie to cały czas zwłaszcza kontem radaman czerwony diabeł mam już parę zdjęć I zapytam gm jak to wszystko rozumieć.
+100%
Barkley

Post by Barkley » Fri May 29, 2020 9:26 pm

I wouldn't say that if someone attacks a GM and a GM attacks back would be "GM abuse". theking, if you are attacked do you attack back? Yes, you do.
Do not take my opinion as an aggressive message, everyone can have their own opinion.
My suggestions;New clan rank: Mayor,Multiple house owners,Outlaw,More friends list space (the texts are links).

¯\_(ツ)_/¯¯\_(ツ)_/¯

Member of raw.
Post Reply